Названо причину аварії на шахті "Краснокутська"

Попередньою причиною аварії на шахті "Краснокутська" названо неправильно прийняте інженерне рішення, яке призвело до нестабільного провітрювання.

Міненерговігулля називає попередньою причиною аварії на шахті "Краснокутська" (Красний Луч, Луганська область) неправильно прийняте інженерне рішення, яке призвело до нестабільного провітрювання.

Крім того, міністерство встановило, що на шахті була низька трудова дисципліна.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко усунув директора шахти "Краснокутська" від роботи на час розслідування причин аварії, а також звільнив заступника головного інженера з техніки безпеки.

Нагадаємо, 23 шахтаря були госпіталізовані через спалах метану, що стався 4 серпня на шахті "Краснокутська" державного підприємства "Донбасантрацит". Один зі шпиталізованих шахтарів помер у лікарні.

Інцидент стався під час демонтажу лави пласту, при включенні лебідки, на горизонті 155 метрів. На цей момент у шахті перебували 224 людини, на аварійній ділянці – 37 гірників.

Як повідомлялося раніше, в п'ятницю, 29 липня, сталося одразу дві великі аварії на українських шахтах. На шахті "Суходольська-Східна" в Луганській області на глибині 915 м стався вибух повітряно-метанової суміші. Загинули 27 гірників.

На поверхні шахти ім. В.М. Бажанова ДП "Макіїввугілля" у Макіївці сталося раптове обвалення 65-метрового баштового копру – пристрою для підйому-спуску людей та вантажу. Там загинули 11 людей.

Читайте також:

На Луганщині сталася нова аварія на шахті: 23 постраждалих

Кількість загиблих на шахті "Суходольська-Східна" зросла до 27 людей

Профспілка гірників: людей на "Суходольській-Східній" вбили в гонитві за тоннами вугілля

Названо причину трагедії на шахті імені Бажанова в Макіївці

ВідеоОдин із постраждалих на шахті “Краснокутська” помер у лікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: