Названо причину масової загибелі гірників на шахті Скочинського

Причиною загибелі гірників визнано інтенсивний видобуток вугілля і неповна витримка обов'язкових технологічних перерв між циклами видобутку.

Причиною аварії та масової загибелі гірників на шахті ім. Скочинського (ДП "ДВЕК", м. Донецьк), що сталися 6 червня 2010 року, був інтенсивний видобуток вугілля і неповна витримка обов'язкових технологічних перерв між циклами видобутку.

Про це повідомили у прес-службі Профспілки працівників вугільної промисловості України з посиланням на Відділ охорони праці ЦК Укрвуглепрофспілки.

У повідомленні наголошується, що за станом на 9 липня 2010 року, "в результаті вивчення технічної і технологічної документації, протоколів опитування свідків і керівників, аналізу показників приладів за прогнозом газодинамічних явищ, огляду аварійної ділянки, огляду порожнини викиду вугілля і газу" у комісії склалася попередня думка. Вона полягає у тому, що причиною аварії і групового нещасного випадку стали: "інтенсивна виїмка вугілля в зоні впливу непрогнозованого геологічного порушення в глибині масиву за неповної витримки обов'язкових технологічних перерв між циклами виїмки вугілля і невиконання технологічної перерви "косого заїзду", яке проводилося у 2-й зміні 6 червня 2010 року".

У ППВПі повідомили, що 8 липня на черговому засіданні комісії із спеціального розслідування групового нещасного випадку було ухвалено рішення про проведення наступного засідання 14 липня 2010 року, на якому планується завершити розслідування з підписанням усіх необхідних документів.

Нагадаємо, 6 червня 2010 року о 18.56 на шахті ім. Скочинського (ДП "Донецька вугільно-енергетична компанія", м. Донецьк) у 2-ій західній лаві ухильного поля центральної панелі під час комбайнової виїмки вугілля відбувся раптовий викид вугілля і газу, внаслідок чого були смертельно травмовані 5 робочих шахти.

Читайте також:

Аварія на донецькій шахті: двоє загиблих, троє зникли безвісти

Прокуратура порушила справу за фактом вибуху на шахті Скочинського

На Донеччині вибухнула шахта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: