Названо причину загибелі дітей у ніжинському інтернаті

Збудника хвороби медики досі не знайшли, однак припускають, що причиною смерті дітей стала ГРВІ.

Чернігівські медики назвали офіційну причину смерті вихованців ніжинського інтернату, а міліція влаштувала на інтернат облаву.

"Збудник, тобто мікроб, який став причиною хвороби, не знайдено", - розповіла заступник начальника Чернігівського облуправління охорони здоров'я Галина Василькова, посилаючись на дані лабораторних досліджень.

За її словами, поставлений діагноз - ГРВІ на тлі основного захворювання.

"Померли і хворі діти - інваліди з неврологічними розладами, у них порушені всі функції. Адаптаційні можливості організму вкрай низькі, є серед цих дітей і такі, які в 20 років важать 13 кілограм. Це дуже нещасні діти. Може, і погодні умови відіграли свою роль. Для них навіть протяг призводить до різкого погіршення здоров'я ", - зауважила вона.

Однак не всі чернігівські медики погоджуються з тим, що дітей вбила ГРВІ.

"Я сумніваюся, але яка причина - не знаю", - розповів один з ніжинських медиків у лікарні, де лікували інтернатівці.

Облпрокуратура розслідує кримінальну справу, яку було порушено за фактом смерті п'яти вихованців, а економічний відділ обласного УБОЗ тим часом перевіряє в інтернаті всю документацію.

Нагадаємо, 12 серпня стало відомо про смерть п'ятьох вихованців Ніжинського інтернату для дітей з ураженням центральної нервової системи: 7 серпня там померла 10-річна дитина, 10 серпня - 17-річний підліток, 11 серпня - 9-річна дитина та двоє підлітків. Ще четверо дітей перебували в реанімації.

Читайте також:

У Ніжинському інтернаті з невідомою інфекцією госпіталізовано вже 17 людей

Смерть дітей в інтернаті Ніжина: оприлюднені перші версії трагедії

Герман: у ніжинському інтернаті і здоровий може померти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: