Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Названо топ-200 найкращих шкіл України за результатами ЗНО-2019

Враховувались бали ЗНО з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Найкращим учбовим закладом за результатами ЗНО-2019 став Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Рейтинг склав освітній ресурс Освіта.ua.

На другому місці київський ліцей "Інтелект". На третьому – Природничо-науковий ліцей №145 Печерського р-ну м. Києва.

Зазначимо, школи у рейтингу ранжовані за рейтинговим балом. Він розрахований на підставі середнього значення балів ЗНО, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Топ-200 шкіл України за результатами ЗНО 2019 року

  1. Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
  2. Ліцей "Інтелект" у Києві           
  3. Природничо-науковий ліцей №145 Печерського району м. Києва
  4. Технічний ліцей Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" Солом’янського р-ну м. Києва
  5. КЗ освіти "Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара" Дніпровської міськради         
  6. Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Т.Шевченка у Києві
  7. Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  8. Гімназія №178 Солом’янського р-ну м.Києва
  9. КЗ "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міськради Харківської обл."
  10. Українська гімназія № 1 Івано-Франківської міськради Івано-Франківської обл.
  11. Ліцей "Наукова зміна" у Києві
  12. Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міськради Черкаської обл.
  13. КЗ освіти "Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат "Дніпро"
  14. Ліцей №208 м. Києва
  15. Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер" Печерського р-ну м. Києва
  16. Ліцей №142 м.Києва
  17. КЗ освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю"
  18. Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка Калуської міськради Івано-Франківської обл.
  19. Русанівський ліцей м. Києва
  20. Львівська академічна гімназія при Національному університеті "Львівська політехніка"
  21. Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. Ліцей №100 "Поділ" Подільського р-ну м.Києва
  22. Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №155 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського р-ну м.Києва
  23. Кіровоградський обласний НВК (гімназія-інтернат-школа мистецтв) у м.Кропивницький
  24. Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради у м. Луцьк
  25. КЗ освіти "Українсько-Американський ліцей" Дніпровської міськради
  26. Політехнічний ліцей Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" м. Києва
  27. КЗ "Навчально - виховний комплекс "Спеціалізована школа І ст. – гімназія" №143 Оболонського р-ну м.Києва"
  28. КЗ "Вінницький технічний ліцей"
  29. КЗ "Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міськради"
  30. Ліцей №8 Львівської міськради
  31. Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка у Львові
  32. Середній загальноосвітній заклад "Слов’янська гімназія" у Києві
  33. КЗ "Рішельєвський ліцей" в Одесі
  34. Гімназія №153 імені О.С.Пушкіна Шевченківського р-ну у Києві
  35. Технічний ліцей м. Києва
  36. Гімназія "Троєщина" ІІ-ІІІ ст. Деснянського р-ну м. Києва
  37. Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка Тернопільської міськради Тернопільської обл.
  38. Львівська гімназія "Євшан"
  39. НВК "Домінанта" (ДНЗ-спеціалізована школа І ст. - суспільно-гуманітарна гімназія – СШ №204 з поглибленим вивченням фізичної культури) у Києві
  40. ТОВ "НВК "НОВОПЕЧЕРСЬКА ШКОЛА" у Києві
  41. Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №57 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського р-ну м.Києва
  42. КЗ "Харківська гімназія № 169 Харківської міськради Харківської обл."
  43.  Одеська спеціалізована школа №117 I-III ст. Одеської міськради
  44. КЗ "Харківська гімназія № 6 "Маріїнська гімназія" Харківської міськради
  45. Чернівецька гімназія №4 Чернівецької міськради
  46. Гімназія "Києво - Могилянський колегіум" ІІ-ІІІ ст. Деснянського р-ну міста Києва
  47. Харківська гімназія № 47 Харківської міськради Харківської обл.
  48. Гімназія "Академія" у Києві
  49. Харківський технічний ліцей №173 Харківської міськради
  50. КЗ "Луцька гімназія №18 Луцької міськради Волинської обл."
  51. КЗ "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ст." Рівненської обласної ради
  52. Гімназія біотехнологій №177 Солом’янського р-ну м.Києва
  53. Запорізька гімназія № 93 Запорізької міськради
  54. Комунальна установа Сумська класична гімназія Сумської міськради
  55. Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міськради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті
  56. Запорізька гімназія №28 Запорізької міськради Запорізької обл.
  57. Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва
  58. Загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ст. "Фінансовий ліцей" Подільського р-ну м. Києва
  59. Гімназія №32 "Успіх" у Києві
  60. НВК "Школа І ст. - гімназія "Оболонь" Оболонського р-ну м. Києва
  61. Спеціалізована ЗОСШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов у Чернігові
  62. КЗ "Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міськради Волинської обл."
  63. Харківська спеціалізована школа I-III ст. № 162 Харківської міськради Харківської обл.
  64. Харківський приватний НВК "Вересень"
  65. КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3 Полтавської міськради Полтавської обл."
  66. Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради
  67. КЗ "Луцький НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міськради
  68. Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів Чернівецької міськради
  69. КЗ "НВК "Спеціалізована школа І-ІІ ст. – ліцей" № 157 Оболонського р-ну м. Києва"
  70. Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №125 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови
  71. КЗ "Гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міськради"
  72. Каховський НВК "Гімназія-спеціалізована школа І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов" Каховської міськради
  73. Житомирський міський ліцей при Житомирському державному технологічному університеті
  74. Угерська середня ЗОШ І-ІІІ ст. Стрийського р-ну
  75. КЗ "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міськради Волинської обл."
  76. Приватне підприємство "Спеціалізована школа "Тріумф" у Києві
  77. Класична гімназія Ужгородської міськради Закарпатської обл.
  78. Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівненської міськради
  79. Харківський приватний НВК "Авторська школа Бойка"
  80. КЗ "Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. "Обдарованість" Харківської обласної ради"
  81. Миколаївська гімназія №2 Миколаївської міськради
  82. Одеський навчально - виховний комплекс "Гімназія № 2 - спеціалізована школа І ст. з поглибленим вивченням англійської мови" Одеської міськради
  83. Черкаський гуманітарно-правовий ліцей Черкаської міськради
  84. Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням німецької мови
  85. НВК № 167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізована школа І ст. - гімназія) м. Києва
  86. Харківська гімназія № 116 Харківської міськради
  87. Дрогобицька гімназія імені Богдана Лепкого Дрогобицької міськради
  88. НВК "Школа-гімназія І-ІІІ ст. Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких"            у Львові
  89. Львівська гімназія "Престиж" з поглибленим вивченням іноземних мов Львівської міськради
  90. Херсонська спеціалізована школа I-III ст. № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міськради
  91. Харківська гімназія №46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міськради
  92. КЗ "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міськради Донецької обл."
  93. Надвірнянський ліцей Надвірнянської райради
  94. КЗ освіти "НВК № 148" спеціалізована школа-ДНЗ (ясла-садок) "Планета Щастя" Дніпровської міськради
  95. Львівська лінгвістична гімназія Львівської міськради
  96. Долинський науковий академічний ліцей "Інтелект" Долинської райради
  97. Товариство з обмеженою відповідальністю "НВК "Святошинська гімназія" у Києві
  98. КЗ "Харківський університетський ліцей Харківської міськради Харківської обл."
  99. Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Харківської міськради
  100. Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича
  101. Гімназія № 283 ІІ-ІІІ ст. Деснянського р-ну міста Києва
  102. Ліцей міжнародних відносин №51
  103. Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ст. при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка
  104. Спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов №112 імені Т. Шевченка міста Києва
  105. Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні
  106. Бучанська Українська гімназія
  107. НВК "Ерудит" дошкільний заклад (дитячий садок)-школа І ст. - гімназія Солом’янського р-ну м. Києва
  108. Спеціалізована школа №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м.Києва
  109. Спеціалізована школа №16 Оболонського р-ну м. Києва
  110. Ямницький ліцей Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської обл.
  111. КЗ "Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І.П. Котляревського Полтавської міськради Полтавської обл."
  112. Славутицький ліцей Славутицької міськради Київської обл.
  113. КЗ освіти "Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів" Дніпровської міськради
  114. Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міськради
  115. Кам’янець-Подільська спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради
  116. Боярський академічний ліцей "Гармонія" Києво-Святошинської райради Київської обл.
  117. Ліцей "Престиж" м.Києва
  118. Кременчуцький ліцей № 10 "Лінгвіст" Кременчуцької міськради Полтавської обл.
  119. Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міськради Донецької обл.
  120. Ліцей №37 Львівської міськради
  121. Ліцей "Універсум" Шевченківського р-ну м. Києва
  122. Український колеж імені В.О.Сухомлинського (спеціалізована школа №272) м. Києва
  123. Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов м.Київ
  124. Ліцей "Голосіївський" №241 міста Києва
  125. Білоцерківське навчально-виховне об’єднання "Ліцей-Мала академія наук" Білоцерківської міськради Київської обл.
  126. Гімназія №117 імені Лесі Українки з поглибленим вивченням іноземних мов
  127. Авіакосмічний ліцей ім. І.Сікорського НАУ м.Києва
  128. Ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва
  129. Миколаївський муніципальний колегіум імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міськради Миколаївської обл.     
  130. КЗ КОР "Фастівський ліцей-інтернат"
  131. Предславинська гімназія №56 у Києві
  132. Чорноморська гімназія №1 Чорноморської міськради Одеської обл.
  133. Кіровоградський обласний НВК (гімназія-інтернат-школа мистецтв) м.Олександрії
  134. Гімназія Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Шевченківського р-ну м.Києва
  135. Одеський ліцей "Приморський" Одеської міськради Одеської обл.
  136. "НВК "Школа І-ІІ ст.-ліцей №38 ім. В.М.Молчанова Шевченківського р-ну м.Києва"
  137. Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міськради Івано-Франківської обл.
  138.  Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. Скандинавська гімназія               м.Київ
  139. КЗ "НВК: ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей №7 Вінницької міськради"
  140. Ліцей №28 Львівської міськради          
  141. Загальноосвітній навчальний заклад І–ІІІ ст. "Спеціалізована школа №17 з поглибленим вивченням математики" Подільського р-ну м. Києва
  142. Ліцей імені Василя Симоненка Львівської міськради
  143. Гімназія №172 "Нивки" Шевченківського р-ну м.Києва
  144. КЗ "Луцький НВК №9 Луцької міськради"
  145. Запорізька гімназія №6 Запорізької міськради Запорізької обл.
  146. Харківський ліцей № 149 Харківської міськради Харківської обл.
  147. Чернівецька гімназія №5 Чернівецької міськради
  148. Дрогобицький ліцей Дрогобицької міськради Львівської обл. при Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка
  149. Ніжинський ліцей Ніжинської міськради Чернігівської обл. при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя
  150. Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького
  151. Харківська спеціалізована школа I-III ст. № 156 Харківської міськради Харківської обл.
  152. Одеська гімназія №5 Одеської міськради Одеської обл.
  153. Запорізький багатопрофільний ліцей № 99 Запорізької міськради Запорізької обл.
  154. НВК "Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 - колегіум Нововолинської міськради Волинської обл."
  155. Одеський ліцей №9 Одеської міськради Одеської обл.
  156. Спеціалізована школа №89 у Києві
  157. Ліцей "Сихівський" Львівської міськради        
  158. Новояворівський НВК "ЗОШ ІІ ст. - ліцей" Яворівської райради Львівської обл.
  159. НВК "Школа І-ІІ ст.- ліцей "Управлінські технології"№ 240 "Соціум"" у Києві
  160. Перша міська гімназія Черкаської міськради Черкаської обл.
  161. Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міськради Тернопільської обл.
  162. КЗ освіти "Гімназія №3" Дніпровської міськради
  163. Івано-Франківський природничо-математичний ліцей Івано-Франківської міськради Івано-Франківської обл.
  164. Ліцей №81 ім.Петра Сагайдачного Львівської міськради
  165. НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія" м. Копичинці Гусятинського р-ну Тернопільської обл.
  166. Ліцей "ЕКО" №198 у Києві
  167. Хмельницький ліцей №17
  168. Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міськради Кіровоградської обл.
  169. Опорний заклад "Рудківська середня ЗОШ І-ІІІ ст. імені Володимира Жеребного Самбірського р-ну Львівської обл."
  170. Ліцей "Гранд" у Києві
  171. Гімназія №2 м.Хмельницького
  172. Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ст. №159 з поглибленим вивченням англійської мови м.Києва
  173. Кловський ліцей № 77 у Києві
  174. Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради
  175. КЗ "Маріупольський міський ліцей Маріупольської міськради
  176. Білгород - Дністровський навчально - виховний комплекс "ЗОШ ІІ ст. - ліцей"
  177. Рава-Руська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Жовківської райради
  178. Миколаївський морський ліцей імені професора М.Александрова Миколаївської міськради
  179. Приватний заклад "Харківська приватна ЗОШ І-ІІІ ст. "Лєствіца"
  180. Бродівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з вивченням англійської мови з 1 класу Бродівської райради
  181. Приватне підприємство "ЗОШ "Майбуття" I-III ст." в Одесі
  182. Червоноградська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №8 Червоноградської міськради Львівської обл.
  183.  Харківська гімназія № 144 Харківської міськради
  184. Ліцей №93 Львівської міськради
  185. Загальноосвітній навчальний заклад "Міжнародна школа І-ІІІ ст. "Меридіан" у Києві
  186. КЗ освіти "НВК №12 "загальноосвітній навчальний заклад І ст. - гімназія" Дніпровської міськради
  187. Запорізький багатопрофільний ліцей "Перспектива" Запорізької міськради Запорізької обл.
  188. Ліцей "Львівський" Львівської міськради
  189. Середня ЗОШ І-ІІІ ст. №91 м.Львова
  190. КЗ "Маріупольський НВК "гімназія-школа" № 1 Маріупольської міськради Донецької обл."
  191. Ліцей міжнародних відносин ім. В. Стуса Львівської міськради
  192. КЗ Сумської обласної ради - Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей
  193. Чернівецька гімназія № 1 імені Тараса Григоровича Шевченка Чернівецької міськради
  194. Херсонський ліцей Херсонської обласної ради
  195. Краматорська школа І-ІІІ ст. № 25 з профільним навчанням Краматорської міськради Донецької обл.      
  196. Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
  197. Комунальна установа Сумська гімназія № 1 м. Суми
  198. Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міськради
  199. Спеціалізована школа №197 імені Дмитра Луценка Святошинського р-ну м.Києва
  200. Харківська гімназія №82 Харківської міськради Харківської обл.

Нагадаємо, максимальний бал за результатами тестувань з усіх предметів, на які була зареєстрована, отримала лише одна дівчина з Харкова. Аутсайдером із ЗНО стала Кіровоградська область - там лише один абітурієнт отримав 200 балів, і лише з одного предмета - біології.

ТСН.ua пропонує за допомогою тесту перевірити, який результат на ЗНО могли б отримати ви.

Відео Випускники, які не змогли скласти ЗНО з англійської, можуть не встигнути подати документи у виші

Випускники з Боярки, які не змогли скласти ЗНО з англійської, бо в районі зникло світло, тепер хвилюються, що цьогоріч взагалі не зможуть вступити до вишів. Бо їм пропонують ще раз пройти тестування на додатковій сесії, і вони переконані, що не встигнуть подати документи на вступ. Із заявами пішли до міністерства освіти і записали відеозвернення до президента.  

Випускники, які не змогли скласти ЗНО з англійської, можуть не встигнути подати документи у виші

Залиште свій коментар

Вибір редакції