НБУ безкоштовно віддав Міноборони медичного обладнання на 1,239 млн грн

Нове обладнання з'явилося в установах у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Хмельницьку, Чернівцях та Івано-Франківську.

Національний банк України безкоштовно віддав медичного обладнання приблизною вартістю 1,239 млн грн установам Міністерства оборони України.

Про це повідомили у прес-центрі Національного банку України.

"Згідно з Рішенням Правління центрального банку від 24 травня 2016 року, НБУ вирішив безоплатно передати усе медичне обладнання у власності регулятора лікувальним установам Міністерства оборони України. Балансова вартість переданого майна складає 1 млн 239,037 грн", - йдеться у повідомленні.

За даними прес-служби, до початку трансформації Національний банк мав у своїй організаційній структурі лікувально-оздоровчі комплекси для лікування працівників не лише у центральному офісі в Києві, але й у регіонах. Як непрофільна та невластива центральним банкам функція, ці підрозділи були ліквідовані наприкінці минулого року.

"У той же час на балансі Національного банку залишився значний перелік медичного обладнання та медикаментів, яке не використовувалося за призначенням. Розуміючи, що найбільше потреба в цьому обладнанні – у військових, які захищають нашу країну, було прийнято рішення передати усе наявне медичне обладнання центрального банку на потреби лікування військовослужбовців", - повідомив в.о. директора департаменту забезпечення діяльності Національного банку Ярослав Ільницький.

Передача медичного обладнання, медикаментів та медичних бланків була здійснена протягом двох днів, 30 та 31 травня цього року.

Відтак, нове обладнання з'явилося у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Хмельницьку, Чернівцях та Івано-Франківську.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міноборони України уклало угоди з ТОВ "Доля і Ко. Лтд" про закупівлю радіообладнання на 105,52 мільйонів гривень. Проте в документі не зазначені марка, кількість та ціни обладнання.  

Як зазначено, до кінця травня 2016 року поставлять два найменування радіостанцій транкінгового зв'язку з алгоритмом шифрування AES 256 та чотири найменування – з алгоритмом ARC-4. В обґрунтуванні переговорної процедури зауважено, що Збройні Сили України укомплектовані засобами транкового зв'язку на 45-50%. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: