НБУ: Луценко дестабілізує ситуацію в банківській системі

Представники Нацбанку категорично спростували заяви голови МВС про злочинців серед вищого керівництва НБУ.

Національний банк вважає, що заява міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про виявлення фактів фінансових зловживань вищими посадовими особами НБУ при рефінансуванні банків і проведенні валютних аукціонів дестабілізує ситуацію в банківській системі.

Про це заявив директор департаменту зовнішньоекономічних зв'язків Нацбанку Сергій Круглик. "Коли робляться такі заяви, то дестабілізується ситуація в системі", - сказав він.

Представник НБУ, крім того, зазначив, що звинувачення МВС є безпідставними та спрямовані на адресу Національного банку, мабуть, з метою зробити більш покірним регулятора напередодні президентської кампанії.

Рефінансування банків, за словами Круглика, було підтверджено аудитом.

Нагадаємо, напередодні Юрій Луценко заявив, що МВС виявило факти фінансових зловживань і злочинів з боку вищого керівництва Нацбанку.

Конкретних прізвищ підозрюваних міністр не назвав, але відзначив, що міліція має достатньо матеріалів для того, щоб порушити кримінальні справи проти керівників НБУ.

Представників керівництва Нацбанку голова МВС, зокрема, звинуватив у розкраданні коштів, фінансовому шахрайстві та незаконних діях, що негативно вплинули на курс гривні. Крім того, за словами Луценка, президент Віктор Ющенко прикривав ці незаконні дії.

Читайте також:

Міліція має факти, щоб завести справи на керівників НБУ

У Ющенка вважають, що "шоу-мен Луценко" розносить плітки

Луценко звинуватив вище керівництво НБУ та Ющенка у злочинах

Тимошенко: гривня падає через спекуляції Нацбанку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: