НБУ повідомив про стягнення об'єкту, який нібито належав Коломойському

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Йдеться про нерухомість, надану для забезпечення кредиту рефінансування "ПриватБанку".

Суд стягнув нерухомість компанії бізнесмена Ігоря Коломойського на понад 100 млн грн на користь Національного банку.

Про це повідомили у пресслужбі Нацбанку.

"Господарський суд Львівської області 16 січня 2020 року у повному обсязі задовольнив позов Національного банку про звернення стягнення на предмет іпотеки, пов’язаного з ексвласником "ПриватБанку" Ігорем Коломойським ПАТ "Дніпрометалсервіс", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, ця компанія у вересні 2014 року надала Нацбанку в заставу нежитлове приміщення площею майже 20 тис. кв.м і вартістю понад 100 млн грн як забезпечення кредиту рефінансування, що надавався "ПриватБанку" до націоналізації. 

Водночас у зв’язку з тим, що "Дніпрометалсервіс" не виконав взятих на себе зобов’язань майнового поручителя "ПриватБанку", Нацбанк у травні 2018 року подав до суду з метою стягнення заставного майна.

Раніше повідомлялося, що 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні. На інформацію одразу відреагували в НБУ та самому "ПриватБанку". Перші заявили, що рішення адмінсуду не вплине на економічну стабільність держави, у "ПриватБанку" теж переконували, що робота фінустанови ніяк не порушилася і продовжує бути стабільною.

Своєю чергою тодішній президент України Петро Порошенко з цього приводу скликав засідання РНБО, де доручив Службі безпеки та Генеральній прокуратурі після завершення всіх необхідних судових процедур оцінити, чи є підстави для порушення кримінальної справи щодо суддів.

Зазначимо, рішення про націоналізацію банку державою було ухвалено 18 грудня 2016 року. Причина - нестача в капіталі "ПриватБанку", яку виявили за результатами стрес-тестування. Після цього бізнесмен Ігор Коломойський подав позов до суду та пояснив це тим, що питання націоналізації фінансової установи для нього є принциповим

"Я хочу для себе справедливості. Нехай мені скажуть, правильно у мене забрали моє майно або неправильно. Поки буде Порошенко, жодного справедливого суду в країні не буде. І не тільки з мого питання", - пояснив він подання позову.

Залиште свій коментар

Вибір редакції