НБУ присвятив О.Телізі 2 гривні

19 липня НБУ в рамках серії "Видатні особистості України" вводить в обіг монету номіналом 2 гривні, присвячену відомій поетесі Олені Телізі.

2 гривні - аверс
На аверсі розміщено напис Національний Банк України, під яким – малий Державний Герб України
Національний банк України, продовжуючи серію “Видатні особистості України”, вводить в обіг 19 липня 2007 року ювілейну монету номіналом 2 гривні, присвячену талановитій поетесі, громадській діячці Олені Телізі (1906 – 1942).

Як повідомили у прес-службі Нацбанку, монету виготовлено з нейзильберу, якість карбування – “спеціальний анциркулейтед”, маса – 12,8 г, діаметр – 31 мм, тираж – 35 000 штук. Гурт монети рифлений.

На аверсі монети на дзеркальному тлі вгорі півколом розміщено напис Національний Банк України, під яким – малий Державний Герб України, ліворуч номінал – 2/гривні, унизу зображено опалений вишневий цвіт, логотип Монетного двору Національного банку України та рік карбування монети – 2007.

На реверсі монети зображено портрет О.Теліги, праворуч від якого розміщено написи: 1906/1942 та півколом Олена Теліга.

Художники: Володимир Таран, Олександр Харук, Сергій Харук (аверс), Анатолій Дем’яненко (реверс).

Скульптори: Володимир Дем’яненко, Анатолій Дем’яненко.

Ювілейна монета номіналом 2 гривні є дійсним платіжним засобом України та обов’язкова до приймання без будь-яких обмежень за її номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на розрахункові рахунки, вклади, акредитиви та для переказів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: