НДП в мегаблоці не буде

Народно-демократична партія ухвалила рішення не вступати до Блоку "Наша Україна - Народна самооборона".


Про це повідомляють "Українські Новини” з посиланням на прес-службу партії.

Відповідно до повідомлення, на розширеному засіданні політвиконкому НДП, що відбулося 5 липня, було вирішено: умови, які пропонує політичним силам Блок "Наша Україна-Народна самооборона", не зовсім прийнятні для партії.

НДП не підтримує пропозиції саморозпуститися для створення єдиної партії на основі партії "Народний Союз Наша Україна".

"НДП є впливовою політичною силою, що має власну історію, сучасну програму й ідеологію. Її організаційно-партійна структура й кадровий склад дають змогу реалізовувати численні проекти й програми", - сказано в повідомленні.

Партія заявляє, що має власне бачення перспектив України й може запропонувати суспільству конкретні шляхи її подальшого розвитку.

"Тому, на наш погляд, розчинення потенціалу НДП у рядах інших політичних сил не тільки нашкодить партії та її виборцям, але й стане на шляху розвитку українського парламентаризму", - сказано в повідомленні.

Члени політвиконкому прийшли до висновку, що НДП має йти на парламентські вибори в складі окремого блоку демократичних партій.

НДП також вважає, що зможе самостійно забезпечити проведення ефективної виборчої кампанії.

Як відомо, 5 липня партії "Народний Союз Наша Україна", "Вперед, Україно!", "Народний рух України", Українська народна партія, Українська республіканська партія "Собор", Християнсько-демократичний союз, "Європейська партія України", "Пора", Партія захисників Батьківщини й Конгрес українських націоналістів домовилися створити об'єднання демократичних сил на позачергові вибори Верховної Ради.

НСНУ та громадська організація "Народна самооборона" зобов'язалися об'єднатися в партію на базі НСНУ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: