Перейти до змісту
"Не хочу, щоб сфабрикований проти мене негатив відобразився на другому турі виборів". Гордєєв пояснив причину своєї відставки

"Не хочу, щоб сфабрикований проти мене негатив відобразився на другому турі виборів". Гордєєв пояснив причину своєї відставки

Заяву про звільнення губернатор Херсонщини написав 5 квітня.

Губернатор Херсонщини Андрій Гордєєв, який фігурує у справі про вбивство Катерини Гандзюк, пояснив свої рішення піти у відставку. "Сфабрикований проти нього негатив" не має відобразитися на другому турі виборів президента, написав Гордєєв у Facebook.

"Я не хочу, щоб наслідки інформкілерства проти мене вплинули на спокій нашої держави, а разом з тим і на спокій Херсонщини. Я не хочу, щоб в такий складний час виборів сфабрикований проти мене негатив хоч якимсь чином негативно відобразився на другому турі виборів президента України та Верховного головнокомандувача. Занадто велика ціна зараз перед всіма нами - це наш європейський вектор розвитку. Ми не маємо права перед своїми дітьми схибити в цьому", - написав він.

За його словами, зараз для нього інтереси держави важливіші за посаду. Гордєєв стверджує, що не ховатиметься від слідства, а буде продовжувати захищати своє ім'я.

Крім того, у дописі Гордєєв розповів про свої досягнення за три роки роботи на посаді очільника Херсонщини. Зокрема, розміщення додаткової військової бази на території області, будівництво порту і реконструкцію аеропорту "Херсон".

Нагадаємо, напад на активістку Катерину Гандзюк стався торік 31 липня у Херсоні . Нападник чекав жертву біля під'їзду і хлюпнув на дівчину концентрованою сірчаною кислотою. Жінка отримала опіки 30% тіла. Від отриманих опіків померла 4 листопада.

У справі Гандзюк правоохоронці спочатку затримали п’ятьох підозрюваних - організатора злочину та безпосередніх виконавців. Прокуратура оголосила підозру у цій справі Олексію Левіну на прізвисько "Москаль-молодший".  Левіна пов'язують з головою Херсонської облради, партійцем "Батьківщини" Владиславом Мангером, партійцем "Блоку Петра Порошенка" Андрієм Гордєєвим та заступником Гордєєва - Євгеном Рищуком.

Згодом підозру в організації вбивства оголосили голові обласної ради Херсонської області Владиславу Мангеру. Його відсторонили від посади. Днями Євген Рищук дав свідчення у справі Катерини Гандзюк на поліграфі. Минулого тижня суд повернув електронний браслет підозрюваному Владиславу Мангеру.

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин