Не хотіла, щоб помер: 18-річна дівчина розповіла в суді, як стріляла в інструктора тиру в Полтаві

Дата публікації
Перегляди
75к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Не хотіла, щоб помер: 18-річна дівчина розповіла в суді, як стріляла в інструктора тиру в Полтаві

Фото: Антон Страшко / ТСН

Дівчина проведе два місяці під вартою.

До зали суду дівчина, яка поцілила напередодні в інструктора тиру в Полтаві, заходить  у кайданках та в супроводі поліції. 18-річну Вероніку Моторіну правоохоронці підозрюють у вбивстві, йдеться в ТСН.19.30.

На оперативному відео із місця убивства видно, що на стенді стоїть 10 одиниць зброї – серед яких автомат, карабін, гвинтівка. Один пістолет лежить на столі. Пораненого 65-річного інструктора намагалися урятувати. «На місце була викликана карета екстреної медицини, попри те що чоловіка намагалися врятувати, реанімаційні заходи позитивного результату не дали. Внаслідок отриманих вогнепальних поранень чоловік помер на місці», - кажуть в поліції.

Дівчину – затримали. Їй 18 років, заміжня, живе у Дніпрі і роботи не має. У Полтаву, каже, приїхала до хлопця.  Вона вже потрапляла у поле зору правоохоронців, адже півтора року тому втекла із оздоровчого табору на Херсонщині. Сьогодні її підозрюють у вбивстві.  «Я б хотіла сказати, що це було  випадково. Я не хотіла, щоб він помирав», - каже дівчина.

Дівчина, яка застрелила інструктора тиру в Полтаві, проведе в СІЗО 2 місяці: нові деталі справи

Дівчина, яка застрелила інструктора тиру в Полтаві, проведе в СІЗО 2 місяці: нові деталі справи

Подробиці стрілянини з’явились у місцевій пресі: писали, що візиту дівчини до тиру передувала сварка із хлопцем ніби-то через ревнощі. І після того як вона поцілила в одного інструктора, спрямовувала зброю на іншого, але її встигли зупинити. Розголос подробиць справи не сподобався прокурору: він просить зробити засідання закритим. Адвокатка підтримує і врешті суддя просить забрати камери із зали.

Охоронець гімназії, що поруч розповідає, колись тир справді був шкільний, а тепер у  ньому тренуються зокрема і  правоохоронці. «Свого часу він належав до школи. Зараз учні і школа жодного стосунку до цього тиру не мають. МВС там проводить свої стрільбища за графіком. А в такі дні, там тільки на умовах ліцензії, за дозволом МВС, по довідці, яку надають», - каже чоловік.

Врешті суд ухвалює рішення – залишити під вартою підозрювану Вероніку Моторіну принаймні на 2 місяці, доки триватиме слідство.

Наступна публікація