"Не комсомол": на Громадському вирішили не карати журналістку за скандальний пост про дітей

Допис керівниці телеканалу викликав обурення у користувачів соціальних мереж.

Редакційна Рада Громадського вирішила, що вона не має компетенції виносити рішення щодо допису голови телеканалу Наталії Гуменюк у соціальній мережі Facebook. Гуменюк написала, що її дратують пости батьків у соцмережі про дітей.

Про це йдеться у рішенні Ради, ухваленому на її засіданні 20 березня.

"Редакційна Рада Громадського — не комсомольський осередок", - йдеться у рішенні.

Зазначається, що Рада "не може регулювати побажання громадян України щодо вигляду власної френд-стрічки у соціальних мережах".

Окрім того, у рішенні йдеться, що "кожен громадянин або громадянка України має конституційне право публікувати/не публікувати фотографії власних/чужих дітей у соціальних мережах, а також мати/не мати позицію стосовно наявності/відсутності постів, які містять зображення дітей".

#моїдіти реакція соцмереж на пост Наталії Гуменюк_2

В українському сегменті Facebook розгорівся скандал навколо поста журналістки і голови програмної ради "Громадського" Наталки Гуменюк. Вона написала, що її дратують пости батьків у соцмережі про дітей. А ще більше їй не подобаються перепости відео, на якому "чужі діти з'явилися в телевізорі".

Так Гуменюк відреагувала на перепости відео телеканалу ВВС – у прямому ефірі професор Південнокорейського університету Роберт Келлі давав коментар, як несподівано у кімнату увійшли двоє його малих дітей. 

Багатьох користувачів Facebook, політиків та журналістів обурив пост Гуменюк. Її колега і виконавчий директор "Громадського" Катерина Горчинська навіть організувала у соцмережі флешмоб із хештегом #моїдіти – українці виставляють фото своїх дітей. 

ВідеоМережу охопила хвиля спротиву публікації Наталки Гуменюк

ВідеоГоворимо про толерантність у соціальних мережах із психологом Лесею Ковальчук

Залиште свій коментар