Не медузами єдиними: у курортному Бердянську з'явилася чергова напасть, що псує відпочинок туристам (фото/відео)

Не медузами єдиними: у курортному Бердянську з'явилася чергова напасть, що псує відпочинок туристам (фото/відео)

З міського пляжу водорості згрібають бульдозером.

У Бердянську Запорізької області замість медуз до узбережжя затоки прибило тони морських водоростей. Купи жабуриння лежать на узбережжях, а працівники пляжів згрібають їх бульдозером.

Про це повідомляє PRO.berdiansk.biz.

В останні дні липня морська трава заполонила практично всі пляжі в Бердянській затоці. Відпочивальники говорять, що метрів 10-15 від берега водоростів вже немає, але цю відстань до чистої води треба ще подолати.

Орендарі пляжів заходилися вирішувати цю проблему. Так, наприклад, орендарі 3-го міського пляжу, до якого прибиває величезна кількість морських водоростей, які псують відпочинок туристам, розщищають берегову лінію бульдозером.

"Я вважаю, що місто має допомагати у вирішенні цієї проблеми. Все, що стосується змісту пляжних територій за умовами оренди, ми виконуємо. Але в цьому випадку ми говоримо про природні явища - викид морської трави на берег. За свій рахунок ми найняли техніку для прибирання пляжу - це тонни морської трави.

Хотілося б, щоб міська влада допомогла з вивезенням такого обсягу, так як закопувати або викидати назад у море буде величезною дурницею, - розповів один із орендаторів 3-го пляжу в Бердянську", - підприємець Олексій Алексєєнко.

Аналогічна картина з морськими водоростями спостерігається і на пляжах мікрорайону Слобідка. Втім, поки що орендарі цих пляжів з жабуринням біля берега не борються. 

Нагадаємо, що місцеві жителі Генічеської Гірки і працівники бази відпочинку “Арабатська Стрілка” вийшли на берег моря, щоб прибрати пляж від медуз і сміття.

Повʼязані теми:

Наступна публікація