"Не могли не приміряти": працівники посольства Британії одягнули нову форму збірної України з Кримом на мапі

"Не могли не приміряти": працівники посольства Британії одягнули нову форму збірної України з Кримом на мапі

Посольство Великої Британії в Україні / Facebook

У британському посольстві наголосили, що на формі зображено мапу країни у її міжнародно визнаних кордонах, включно з Кримом.

Співробітники посольства Великої Британії слідом за американськими дипломатами зробили світлину в новій формі збірної України з футболу, яка сильно розгнівала росіян через патріотичне гасло "Героям слава". 

Фото у синьо-жовтих футболках пресслужба посольства оприлюднила у Facebook.

"Ми не могли не приміряти на собі нову форму збірної України з футболу, на якій зображено мапу країни у її міжнародно визнаних кордонах, включно з Кримом. Бажаємо всім командам успіху та нехай переможуть найсильніші!", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, днем раніше, 10 червня, працівники посольства США в Києві також підтримали Україну і зробили світлину у новій формі збірної України з футболу.

"З нетерпінням чекаємо на першу гру в неділю! Не знаємо, хто переможе, але українська команда виглядатиме чудово!", - підписали в посольстві. 

Нагадаємо, виконком Української асоціації футболу у п'ятницю, 11 червня, затвердив футбольний статус гасел "Слава Україні!" і "Героям слава!". Рішення підтримали одноголосно: 45 "за".