Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
“Не передали справ”: Герасим’юк відмовилась відкривати засідання Нацради після звільнення Артеменка

Перша заступниця голови не була поінформована про процедури.

Сьогодні, 10 травня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення не змогла провести засідання, оскільки перша заступниця звільненого голови Ольга Герасим’юк відмовилась його відкривати.

На сайті Нацради зазначається, що “Ольга Герасим’юк не відкрила засідання регулятора через необхідність, на її думку, з’ясування правового статусу процедури звільнення та призначення на посаду члена Національної ради”. Про реакцію інших членів ради зазначається, що вони “висловили різні думки щодо цієї ситуації”, а дату наступного засідання буде оголошено додатково.

Герасим’юк зазначила, що її ніхто не ознайомив з поточним станом справ, тому і засідання сьогодні не відбулося.

"Прийнявши рішення про дострокове залишення своєї посади через втому, голова не поінформував мене про це, не передав мені жодних справ, ніхто з членів, знаючи, що я була у вихідні у відрядженні... не обговорив зі мною саме ці речі. Я хочу, щоб ми наразі з'ясували всі ці питання і потім почали голосувати", - заявила Герасим'юк в коментарі “Інтерфакс-Україна”.

Нагадаємо, у суботу, 4 травня, голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко написав заяву про звільнення. За його словами, причиною такого рішення є два фактори - втома і пропозиція перейти на іншу роботу. На посаду члена Нацради було призначено Володимира Горковенка

Залиште свій коментар

Вибір редакції