Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не помилка, а процедура. В "Урядовому кур'єрі" пояснили плутанину з терміном воєнного стану

У виданні сьогодні вказали одразу два терміни особливого режиму.

Газета "Урядовий кур'єр" сьогодні вийшла одразу з двома різними термінами особливого стану, який запроваджується в Україні. На першій шпальті йшлося про 30 днів. А от у тексті указу президента – про 60, йдеться у ТСН.16:45.  

Мало того, дата запровадження вказана вчорашня, а не завтрашня, як проголосувала Верховна Рада. У Мережі одразу припустили - видання зробило помилку та надрукувало стару редакцію документа. Втім, згодом у газеті пояснили – публікування первинного наказу вимагає процедура. Надрукований указ, мовляв, стосується рішення РНБО. Саме йому президент і надає чинності своїм розпорядженням.

У вчорашньому рішенні, додають у виданні, Верховна Рада цей указ президента підтримала, але зі змінами. Зокрема, скоротила строк дії надзвичайного стану та обмежила кількість регіонів. Їх відобразять уже в іншому указі президента, який обіцяють надрукувати найближчим часом.

"Указ той, що у Верховній раді проголосували вчора, ми його чекаємо. Разом із законом він буде опублікований. І ось цей указ 392, яким вводяться в дію зміни Радбезу, теж буде в завтрашньому номері", - пояснив перший заступник головного редактора "Урядового кур'єра" Леонід Самсоненко.

Нагадаємо, сьогодні на сайті президента з'явився відредагований указ Порошенка.

Відео"Урядовий кур'єр" вказав два різних терміни введення воєнного стану

На першій сторінці газети йшлося про місяць, а от у тексті указу президента – про 60 днів. Мало того, дата його запровадження була вказана як 26 листопада. У мережі одразу припустили - видання зробило помилку та надрукувало стару редакцію. Втім, згодом у газеті пояснили – публікування першого наказу вимагає процедура. 

"Урядовий кур'єр" вказав два різних терміни введення воєнного стану

Залиште свій коментар

Вибір редакції