"Не потрібно мені передавати інформацію": Зеленський звинуватив журналіста "Україна 24" Голованова у маніпуляції

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Не потрібно мені передавати інформацію": Зеленський звинуватив журналіста "Україна 24" Голованова у маніпуляції

УНІАН

Президент Зеленський пояснив, що великий бізнес повинен платити більше податків.

Президент України Володимир Зеленський звинуватив у маніпуляції журналіста телеканалу "Україна 24" Василя Голованова. Президент наголосив, що "не потрібно йому  передавати інформації". 

Про це Володимир Зеленський сказав 20 травня під час пресконференції. 

Василь Голованов заявив, що минулого року за даними Мінекономіки 30%, а за даними МВФ - близько 45% економіки України перебуває у тіні. Також Голованов поцікавився, як збільшення податків відобразиться на підприємцях і, чи не боїться президент, що бізнес піде у тінь.  

"Я знаю, що ця тематика уже була у вас в ефірі. Я вважаю, що особисто ви маніпулюєте фактами. І я поясню чому. Коли ви кажете про збільшення податків, то це не для українців. Я розумію з якого ви каналу і про що ви говорите. Давайте я вам допоможу відповісти. Дійсно є новий потужний закон. Я вважаю, що це - одна із найважливіших податкових реформ. Там є збільшення податку на залізну руду. Це саме про те, що ви говорите. Чи не боюсь я, що певні підприємства підуть у тінь. Я вважаю, що це - нечесно. Бо залізна руда належить українському народові. Всі надра відповідно до Конституції належать українцям. І мені здається, що потрібно збільшувати податок. Так, розумно, щоб ніхто не виходив у тінь", - сказав президент. 

Зеленський пояснив, що зараз на залізній руді заробляють по 200-300% і наголосив, що влада у час війни та соціальних проблем цього не допустить. 

"Ми розуміємо, хто з яких підприємців скільки заробляє. Якщо ви про цей законопроєкт і про збільшення податків. Ми точно розуміємо, як зробити так, щоб ніхто не постраждав, ніхто не закривав бізнес. Але і надати можливість, коли у нас війна, коли складно, коли нічим сплачувати пенсії людям, за рахунок державних надр заробляти 200-300% ми не дамо. Я відповів на ваше питання? Я до речі знаю, де знаходиться тінь, щоб ви також знали, де вона знаходиться. Ми точно це фіксуємо і подивіться, будь ласка, на наші заправки. Ціна у порівнянні з ринком вже нормальна. Так, коли світова ціна буде зростати, дорожчатиме і у нас. Але ми не дамо заробляти, бо ми знаємо, скільки коштує транспорт, доставка, робота людей. Навіть знаємо, скільки коштує робота прибиральниці на кожній заправці. Ми все знаємо. І через це почала працювати РНБО, бо складна була ситуація із правоохоронцями та фіскалами", - сказав Зеленський. 

Також президент зазначив, що Голованов маніпулює інформацією про збільшення податків. 

"Щодо податків, не треба маніпулювати. Українці із малого та середнього бізнесу не будуть сплачувати більше податків. Ми це розуміємо. Великий бізнес, вони мають допомагати державі. Ціна на металургію. Ви знаєте, на скільки вона збільшилась? Ціна ринкова зростає, то можна і збільшити надходження у бюджет. Це - справедливо", - запитав Зеленський. 

Василь Голованов відповів на це: "Пане президенте, не приємно чути звинувачення в маніпулюванні з вашого боку. І буду радий відвертій, прямій розмові". 

Володимир Зеленський зазначив: "А я навіть не про ваше запитання. Я чув вашу програму. І чув, як ви розкладаєте все по деталях та ведете до того, щоби люди, які знаходяться по той бік телеекрану розуміли, що буде тиск на малий та середній бізнес. Що буде тиск на людей, що вони сплачуватимуть більше податків. Я вам сказав - це неправда. І у мене з вами зараз дуже серйозна розмова. Ви - журналіст. Ви маєте право говорити все, що ви хочете. Але ви зараз передаєте мені інформацію. Я вам пояснив від кого. Не треба мені нічого передавати. Я доросла людина".

Василь Голованов сказав на це: "Дякую, що дивитесь мої програми". 

Нагадаємо, Зеленський прокоментував, чи покличе до своєї команди Гройсмана, Яценюка та Тимошенко.

Володимир Зеленський звинуватив журналіста "Україна 24" в маніпуляції

Володимир Зеленський звинуватив журналіста "Україна 24" в маніпуляції
Наступна публікація