Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не пробачають зрад і люблять творчість. Які вони - люди, народжені в березні

У дружній компанії березневі іменинники здебільшого перебувають у центрі уваги.

Народжені у березні люди назавжди лишаються таємницею для інших, адже мають неймовірний дар – міцно тримати свої переживання, почуття й думки глибоко в душі.

Про це йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

Березневі  - віддані друзі, вони віддадуть останнє тим, кого пустили в своє життя. Однак вони ніколи не пробачають зрад, як у дружбі, так і в коханні. Вони віддають усе своїм близьким і вимагають цього і від свого оточення.

У дружній компанії березневі іменинники здебільшого перебувають у центрі уваги. Вони обізнані, багато читають, розуміються на багатьох речах і темах. Узагалі ті, хто народився у березні, у майбутньому стають літераторами, художниками, акторами. Навіть якщо вони і оберуть кардинально іншу професію, мистецтво супроводжуватиме їх завжди. 

весна
pixabay.com
Вони обізнані, багато читають, розуміються на багатьох речах і темах.

Треба пам’ятати, що народжені першого місяця весни, м’яко кажучи, не люблять критики. Деякі березневі - вкрай амбітні та недовірливі,  власне ці риси і заважають апріорі перспективним березневим так і не досягти успіху. Навіть коли зусилля докладаються титанічні.

Люди березня обожнюють водойми будь-яких розмірів, їх завжди тягне до води – вона їх заспокоює, допомагає міркувати і мріяти. Березневі не бачать сенсу у великих грошах та феєричній кар’єрі, можуть обійтися без розкішних подарунків. Головне для них – це увага, турбота і розуміння. Подаруйте ці почуття березневим, і вони віддадуть вам це все у подвійному розмірі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції