Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Не слід оцінювати як особливий прогрес": у МЗС Литви прокоментували повернення РФ захоплених кораблів

За словами Лінкявічюса, це лише певний крок.

Повернення Україні трьох захоплених військових суден "Нікополь","Бердянськ" та "Яни Капу не свідчить про жодну "велику перемогу". Їхнє повернення можна ототожнити з ситуацією, "коли хтось вкрав тисячу доларів, а потім повертає сто". 

Таку думку висловив очільник МЗС Литви Лінас Лінкявічюс, передає Delfi.

"Можливо це і грубе порівняння, але я не вважаю, що це велика перемога. Ці судна вони і так повинні були повернути. Зрештою, нагадаю, що моряків повинні були повернути за рішенням Морського трибуналу ООН, проте вони були обмінені", - сказав політик.

За його словами, такі дії не слід оцінювати як якийсь особливий прогрес. Лінас Лінкявічюс зауважив, що так і повинно було статися.

"Це не слід оцінювати як якийсь особливий прогрес. Це певний крок, що і так повинно було статися", - додав політик.

У неділю, 17 листопада, із акваторії "Генмола" в Керчі в анексованому Росією Криму у супроводі російської берегової охорони  вивели три українські військові судна, захоплені рік тому. Йдеться про катери "Бердянськ" і "Нікополь", а також буксир "Яни Капу". У понеділок, 18 листопада, Росія розпочала процес передачі Україні захоплених нею буксиру та двох бронекатерів, екіпажу яких на початку вересня визволили з полону. 

За розрахунками фахівців, техніка прибуде в одеський порт не раніше середи, 20 листопада. Щойно кораблі прибудуть до Одеси, експерти ретельно оглядатимуть їх, аби з’ясувати, чи не вилучили окупанти обладнання чи документацію. Їхні висновки, як заявили у МЗС, допоможуть сформувати докази проти Росії у арбітражному трибуналі, який відбудеться 21 листопада у Гаазі.

Відео Росіяни вивели з ладу кораблі, захоплені у Керченській протоці. До України судна тягнуть буксири

Росія віддала Україні захоплені торік буксир та два бронекатери. Моряки, яких тоді агресори захопили у полон, на початку вересня були визволені і повернулися додому. І от незадовго до "нормандської зустрічі" у Парижі - Росія вирішила повернути захоплені кораблі "Бердянськ", "Нікополь" та "Яни Капу".  

Росіяни вивели з ладу кораблі, захоплені у Керченській протоці. До України судна тягнуть буксири

Залиште свій коментар

Вибір редакції