Не словами: в Інтернеті згадали героїчну битву на Красному полі та Холодний яр

У 1920-22 роках у Холодному Яру діяли повстанські загони.

У Мережі з'явилося ще кілька плакатів із нової серії постерів від українського режисера та викладача Андрія Приймаченка.

Детальніше про нову серію постерів Приймаченко розповів у ексклюзивному коментарі ТСН.ua.

"Не словами - це серія про події, річниці яких ми дуже любимо відзначати маршами, концертами, мітингами та іншими публічними заходами. Однак ці всі заходи зазвичай обмежуються гарними і не дуже промовами (але завжди гучними). Але ми забуваємо одну важливу річ: ті всі люди, причетні до тих подій - люди діла, а не слова. І пам'ятати про них потрібно теж не словами, а ділами. Зробити усе можливе, щоби потреби в геройствах не було. Героїзм, зрештою, це не слова, а вчинки", - зауважив Приймаченко. Наразі до серії увійшли сім плакатів.

Зауважимо, що бій на Красному полі відбувся 15 - 17 березня 1939 року в ході Україно-угорської війни. 15 березня 1939 року угорські війська підійшли до річки Тиси і здійснили спробу її перейти, але наштовхнулись на запеклий опір військ карпатської України.

А в 1920-22 роках у Холодному Яру діяли повстанські загони отаманів. Відстоюючи незалежну Україну, організувавши за козацьким принципом повстанські загони під керівництвом отаманів, холодноярці під гаслом "Воля України — або смерть" з 1918 по 1922 роки утримували незалежність самопроголошеної Холодноярської республіки.

Не словами: український митець нестандартним плакатом вшанував героїв Крут

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: