"Не спілкуємось після анексії Криму". Коломойський  розповів про стосунки з Медведчуком

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бізнесмен вважає, що Медведчук "підвів Україну".

Бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що його стосунки з кумом Путіна, главою політради "Опозиційної платформи - За Життя" Віктором Медведчуком зараз "в рамках пристойності", але  спілкуватися між собою бізнесмени припинили.

Про це він розповів під час інтерв'ю "РБК-Україна".

Коломойський пригадав, що спілкування припинилося одразу ж після анексії РФ Криму.

"Я перестав з ним спілкуватися після 2014 року, коли він так підвів з Кримом.  Він же розповідав, що все буде нормально, все буде добре. І коли трапилася анексія то було зрозуміло, що вони проголосують там у себе, і у мене було запитання до нього - це ти мав на увазі добре? - розповів бізнесмен. - Він 5 років нічого не робив. Не міг навіть людей звільнити. Гаразд, складні питання, пов'язані з війною, кордоном, пов'язані з законом і конституцією, багато до чого можна причепитися. Але людей можна було звільнити? Третій пункт угод - всіх на всіх".

На запитання журналіста про те, чи Медведчук ніколи не був настільки потрібен, як зараз, Коломойський відповів: "Він взагалі нікому не потрібен".

Нагадаємо, раніше кум Путіна, глава політради "Опозиційної платформи - За Життя" Віктор Медведчук заявив, що президент Росії готовий запропонувати Володимиру Зеленському угоду щодо вирішення конфлікту на Донбасі у разі його обрання президентом України. За словами Медведчука, у разі укладання такої угоди Зеленський зможе повернути Донбас упродовж кількох місяців, а також отримати дешевий газ та великі інвестиції з Росії.

Медведчук також бере участь як представник України в гуманітарній підгрупі щодо Донбасу на Мінських переговорах.

ВідеоПредставники Нацкорпусу висловили протест проти візиту Медведчука до Москви

Файєрами та петардами представники Національного корпусу закидали будинок Віктора Медведчука, і таким чином висловили протест проти його відвідин держави-агресорки разом із кандидатом у Президенти Юрієм Бойком і їхніх перемов із російським прем'єром Медведєвим. Перед цієї акцією активісти передали звернення до СБУ з вимогою розслідувати законність таких вояжів українських політиків.

Представники Нацкорпусу висловили протест проти візиту Медведчука до Москви

Залиште свій коментар

Вибір редакції