"Не сподобався текст": BBC повідомило, чому Епіфанія немає на відеозверненні Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новообраний президент оприлюднив зверення релігійних лідерів до мешканців окупованих територій.

Предстоятель Православної церкви в Україні митрополит Епіфаній відмовився від участі у відеозверненні релігійних лідерів до мешканців окупованої частини Донбасу та анексованого Криму, яке оприлюднив новообраний президент Володимир Зеленський.

За даними джерел BBC в оточенні Епіфанія, митрополиту не сподобався текст про те, що "говорити потрібно не мовою гармат", який йому пропонували озвучити.

Співрозмовники видання зазначили, що Епіфаній хвилювався, що виглядатиме, наче він закликає до перемовин із лідерами бойовиків.

Також очільник ПЦУ переживав, що участь у відео його і Філарета призведе до різночитань у тому, хто у церкві головніший.

Нагадаємо, релігійні лідери України звернулися до мешканців окупованої частини Донбасу та анексованого Криму з "посланням миру". Ролик оприлюднено на офіційній сторінці Володимира Зеленського у Facebook.

До відеозвернення долучилися патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, голова УГКЦ Блаженніший Святослав, голова УПЦ Московського патріархату Онуфрій, муфтій Криму Айдер Рустемов, головний рабин Одеси та Півдня України Авраам Вольф, муфтій Ахмед Тамім, муфтій Саїд Ісмагілов, головний рабин Дніпра та Дніпропетровської області Шмуель Камінецький, головний рабин Харкова та Сходу України Мойше Москович, головний рабин Києва Мойше Реувен Асман, головний рабин Донбасу Пінхас Вишецький.

Водночас на відео відсутній предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній.

ВідеоПредставники різних релігійних конфесій спільно молились за звільнення військовополонених моряків

В Одесі під час ранкового шикування на військово-морській базі "Південь" за найскоріше визволення бранців Кремля молились священики різних церков та військові. 25 листопада 2018 року у Керченській протоці українські судна зазнали атаки з боку російських військових, 24 українських моряки росіяни взяли в полон.  

Представники різних релігійних конфесій спільно молились за звільнення військовополонених моряків

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції