"Не той рівень толерантності". Голова Київської поліції виступив проти легалізації проституції

Він вважає, що це тільки підштовхне жінок до такого роду занять.

Легалізація проституції не зменшить криміналізацію цієї сфери. Про це заявив заступник голови Національної поліції України – начальник Головного управління Нацполіції в Києві Андрій Крищенко.

"Я ріс і виховувався в цій країні і не вважаю, що легалізація проституції – це правильно. Легалізувати – це ніби спонукати жінок до цього заняття", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Крищенко підкреслив, що держава повинна забезпечувати жінок рівними правами і умовами в навчанні і побудові кар'єри, а не заохочувати такий рід занять.

"Думаю, що ми можемо побудувати сильну Україну і без легалізації проституції. Хоча в Європі це є, але я не народився там і не жив, і в мене не той рівень толерантності саме до цього питання", - додав поліцейський.

"Легалізація проституції вже точно не зменшить криміналізацію цієї сфери. Навіть якщо будуть легальні повії, які будуть платити податки, навколо них будуть нелегальні сутенери, кримінал: з них і гроші будуть вимагати, і напади робити", - переконаний він.

ВідеоЛегалізація проституції: підрив інституту сім'ї чи поповнення бюджету України

Раніше в Києві в березні прихильники легалізації проституції влаштували "Марш секс-працівників". Активісти вимагали скасувати адміністративну відповідальність за заняття проституцією, наполягаючи, що повії хочуть працювати легально, платити податки і мати соціальний захист. До активістів приєдналася організація захисту пацієнтів, які говорять, що у секс-індустрії задіяні не менше 100 тисяч громадян і легалізація дозволить контролювати поширення хвороб і зменшить випадки насильства.

Залиште свій коментар