Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Не треба шукати чорну кішку". У ПЦУ розповіли, чому Філарет не прийшов на форум Порошенка

Раніше Філарет відвідав з'їзд партії "Батьківщина".

Почесний патріарх Православної церкви України Філарет не відвідав форум "Від Крут до Брюсселя", де президент Петро Порошенко оголосив про намір балотуватися на другий термін, через лікувальні заходи.

Про це повідомив архієпископ Чернігівський та Ніжинський Євстратій (Зоря) агентству УНІАН.

"Патріарх зараз, як кожного року, йде на профілактику. До Петра Олексійовича він прийшов на президентський прийом одразу після з’їзду, і своє привітання він передав через митрополита Епіфанія, який був присутній на форумі. Тому не треба тут шукати чорну кішку в темній кімнаті, особливо коли її там немає", - сказав Зоря.

Архієпископ також наголосив, що церква не стоїть за тією чи іншою політичною партією. На його думку, у церкві мають знаходити своє місце прихильники різних партій.

Нагадаємо, 22 січня Філарет відвідав з'їзд партії "Батьківщина", під час якого її лідерку Юлію Тимошенко висунули кандидаткою в президенти. Під час заходу патріарх відзначив роль усіх президентів, зокрема Порошенка, у здобуванні автокефалії.

ВідеоПатріарх Філарет святкує 90-річчя

Філаретові - 90 років. Їх він зустрічає із Томосом українській незалежній церкві, тим, чого почесний патріарх так хотів. Сьогодні в Володимирському кафедральному соборі відслужили божественну літургію - очолив її Філарет. Він цілий день приймав вітання. І щоразу говорив, Україні потрібна єдність, над якою треба працювати.

Патріарх Філарет святкує 90-річчя

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції