"Не варто сподіватися, що у РФ закінчаться гроші" - екс-депутат Держдуми про окупацію Криму і Донбасу

За його словами, це не критично для бюджету, набагато страшніше для економіки Росії розрив відносин з Заходом.

Росія і вічно може утримувати Крим і Донбас, сподіватися, що у неї закінчаться гроші - не варто.

Про це в інтерв'ю "Фокус" розповів російський опозиціонер і депутат-вигнанець Ілля Пономарьов, який свого часу проголосував проти анексії Криму.

"Скільки завгодно, може, і вічно (на питання, скільки РФ зможе утримувати окуповані території - ред. ). Не варто сподіватися на те, що у Росії закінчаться гроші. У нас в країні природних ресурсів багато. Ціна на нафту не впаде до такого ступеня, щоб витрати на Крим і Донбас, невеликі в загальноросійських масштабах, підірвали економіку", - заявив він.

За його словами, на утримання окупованих територій виділяється не так вже й багато коштів з держбюджету Росії.

"На Крим і Донбас Росія витрачає по 150 млрд рублів в рік - усього близько 5 млрд доларів. Це не критично для бюджету. Набагато страшніше для нашої економіки розрив відносин із Заходом. Я свідомо не вживаю слово "санкції", тому що самі по собі санкції зовсім беззубі, і я впевнений, що все йде до їх скасування. Але загальні проблеми з Заходом, невпевненість західних інвесторів впливають на російську економіку", - додав опозиціонер.

Нагадаємо, вічної 2014 року Ілля Пономарьов проголосував проти анексії Криму, такий крок коштував йому батьківщини. Після одного з відряджень у США опозиціонеру був заборонений в'їзд на територію Росії.

У квітні 2015 року Пономарьова позбавили депутатської недоторканності, через три місяці його заочно заарештували. Ще через рік Держдума позбавила його депутатських повноважень.

На сьогодні він багато часу проводить в Україні і займається залученням інвестицій в енергетику.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: