"Не впливає на розведення сил". Пристайко прокоментував конфлікт Зеленського та добровольців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава МЗС переконаний, що порозуміння буде знайдено.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко вважає, що добровольці в Золотому ніяким чином не впливають на нормандський саміт і відведення військ.

Про це він розповів в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua.

За словами міністра, добровольці мають право висловлювати свою політично позицію, адже "турбуються про безпеку країни".

"Я не думаю, що добровольці якимось чином впливають на нормандський саміт. Ви бачите, що незважаючи на те, що люди прийшли і вони дійсно висловлюють свою позицію, зокрема політичну позицію, вони так само турбуються про безпеку країни, так само як і влада і президент", – сказав Пристайко

Глава МЗС також додав, що ситуація не має жодного впливу на процес розведення військ: "Разом із тим, безпосередній вплив на процес відведення – це не відбувається, ми не відчуваємо, наші Збройні сили відводять на визначену дистанцію, для цього є ретельна підготовка. Я думаю, що порозуміння буде знайдено і з тими добровольцями, які зараз перебувають в районі Золотого. Це вже відбувається, ну і в Петрівському на наступній ділянці також".

Нагадаємо, в суботу, 26 жовтня, в прифронтовому Золотому на Донбасі побував президент України Володимир Зеленський. Там він, зокрема, зустрівся і з ветеранами-добровольцями. Оприлюднене повне відео, на якому Зеленський на підвищених тонах поспілкувався з одним із добровольців. Глава держави закликав ветеранів скласти зброю, яка була в їхньому будинку. Водночас доброволець обурювався, що президенту не передали або він не відреагував на лист, у якому вони просили його про зустріч.

Відео Розведення військ у Золотому почалося - Вадим Пристайко

Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко у Маріуполі. Він зазначив, що до зустрічі в "нормандської форматі" мало відбутися розведення на тих ділянках, які раніше погоджувалися. Потім Вадим Пристайко додав: "У Золотому розведення відбувається прямо зараз. Ми стартуємо від сьогодні".  

Розведення військ у Золотому почалося - Вадим Пристайко

Залиште свій коментар

Вибір редакції