Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Не забудемо про Крим". Вісім глав МЗС написали спільне звернення щодо окупації півострова

Стаття висвітлює усі незаконні дії, вчинені Росією в Криму.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та сім глав МЗС країн-членів ЄС написали спільну статтю про солідарність з Україною у питанні окупації Криму.

Її опубліковано на сайті видання EUObserver.

Назва публікації: "Минуло чотири роки, але ми не забудемо незаконно окупований Крим". У статті йдеться про введення на територію автономії російських військ, від яких у Росії всіляко відхрещуються. Також згадується, як після заселення Криму "зеленими чоловічками" Путін провів на півострові абсолютно незаконний "референдум". 

Міністри наголошують на репресіях, яким піддаються кримські татари та українці, особливо маючи протилежну від російської влади позицію. Згадано у публікації і незаконно утримуваних на території Росії і в Криму політв'язнів, зокрема Сенцова і ще 60 осіб, яких РФ негайно має звільнити.

Європейський Союз лишається солідарним з Україною щодо Криму і разом зі Сполученими Штатами, Канадою та Норвегією продовжують санкційний режим стосовно Російської Федерації.

Авторами звернення виступили Павло Клімкін, а також глава МЗС Данії Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Естонії Свен Міксер, голова закордонного відомства Латвії Едгарс Рінкевічс, глави МЗС Литви та Польщі Лінас Лінкевічус та Яцек Чапутовіч, а також міністри закордонних справ Румунії та Швеції Теодор-Віорель Мелескану та Марго Вальстрьом.

Нагадаємо, Україна надіслала генеральному секретарю ООН, голові Радбезу та делегаціям усіх країн-членів офіційні листи, які наголошують, що проведення Росією президентських виборів в окупованому Криму порушує статут ООН. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції