"Не здали на ремонт, не давайте туалетний папір дитині": дитсадок у Запоріжжі потрапив у скандал

"Не здали на ремонт, не давайте туалетний папір дитині": дитсадок у Запоріжжі потрапив у скандал

УНІАН

Маму дитини, яка відмовилася здавати кошти на ремонт, зацькували інші батьки.

У Запоріжжі у дошкільному закладі №90 через батьківські внески стався скандал. Одна із мам відмовилася здавати 1000 гривень на ремонт і отримала цькування з боку інших батьків.

Про це повідомляє ГО "Хочу вчитися".

Активісти розповіли, що поштовхом до скандалу стали батьківські збори, на яких "батьківський комітет", в складі якого мама, яка працює вихователем у цьому ж дитсадку, ініціював збір на ремонт групи по 1000 гривень. Вирішили фарбувати, клеїти шпалери і встановлювати натяжну стелю.

Як повідомляють активісти ГО, здавати гроші погодилися не всі батьки. У деяких виникло питання з приводу пожежної безпеки. Втім, ініціаторів збирання коштів це питання не зупинило, бо за словами виховательки, дітям зі стелі на голову сиплеться штукатурка, і перш ніж ввечері вивести їх до батьків, вона витирає їм голову. 

"Одній з мам, яка відмовилася здавати кошти, після того, як наступного дня привела дитину в садок, вихователька повідомила, що до неї звернулися батьки з питанням "чому її дитина підтирає попу" і дізнавшись, що вона не приносить списки госптоварів, які роздають в садку, заборонили її дитині давати туалетний папір. Після того, як вихователь здогадалася, що її знімали, в Вайбер чаті написали, що їй дозволяють користуватися "їхнім" туалетним папером. І відразу видалили її з групи", - розповідають активісти.

У Комунарському районному відділі освіти ТСН.ua повідомили, що на придбання туалетного паперу для дошкільних закладів виділяються кошти з міського бюджету,  і всі садочки ним забезпечені, втім, скільки саме було закуплено в дитсадок №90, одразу відповісти не змогли.

В райвідділі також зазначили, що у ситуації, що склалася у дитсадку №90 зараз розбираються.

"Хоч райвідділ не має стосунку до батьківських коштів, ми зараз працюємо і розбираємося з ситуацією. Вчора до нас приходила делегація батьків. Поки що ситуація вирішується", - прокоментували ТСН.ua в Комунарському територіальному відділі освіти.

Нагадаємо, що у Рівному завідувачка дитсадка потрапила у скандал. Її звинувачують у цькуванні вихователів і привласненні премій.

Новини України: історія виховательки із Рівненської області, яку звільнили через фото у соцмережах

Новини України: історія виховательки із Рівненської області, яку звільнили через фото у соцмережах

 

Наступна публікація