Не зупинятися: Порошенко побажав поліцейським зберегти довіру суспільства

Глава держави привітав правоохоронців і окреслив очікування від них.

Найкращою оцінкою діяльності реформованої правоохоронної системи є довіра українців. Про це заявив президент Петро Порошенко під час урочистих заходів з нагоди другої річниці створення Національної поліції.

"Найкращим видом оцінки діяльності нової поліції є довіра громадян. І дуже важливо, що вони зараз її завоювали. Бо раніше довіра до міліції сягала 3-5%. На сьогоднішній день далеко за 50% українців довіряють Національній поліції. Це тому, що ви демонструєте те, чого чекають від вас українські громадяни", - сказав глава держави у вітальному слові до поліцейських. "Робіть же все, шановні поліцейські, щоб не втрачати цю довіру, а лише примножувати її", - додав він.

ВідеоВ Україні з'явилась дорожня патрульна поліція

Порошенко також підкреслив, що замість корумпованих і здебільшого неефективних "внутрішніх органів" в Україні створюється система, яка має гарантувати кожному громадянину порядок і безпеку. "І при цьому має бути непідкупною, відкритою і доброзичливою до громадян", - зазначив президент. За його словами, нині уявити собі Україну без Національної поліції вже абсолютно неможливо. "Я згадую день трохи більше двох років тому, коли тут, на Софійській площі, було приведено до присяги перших співробітників нової патрульної поліції. 4 липня 2015 року перші дві тисячі поліцейських стали на захист прав і свобод громадян", - згадав він. І наголосив, що відтоді вдалося збільшити кількість патрульних поліцейських до 12 тисяч і тепер вони працюють вже у 32 містах.

"Починає нести службу дорожня патрульна поліція. Вже більше ніж 60 екіпажів щоденно патрулюють найжвавіші магістралі міжнародного та загальнодержавного значення. І то не відновлене ДАІ, як твердять злі язики, а теж – принципово нові підрозділи", - заявив Порошенко. "Я хочу наголосити, що це лише початок, лише частина тих масштабних позитивних змін, які відбуваються в поліції і з поліцією", - акцентував глава держави.

Фотогалерея Патрульна поліція вперше вийшла на трасу до Борисполя та аеропорту (7 фото)

Президент також подякував партнерам України зі Сполучених Штатів Америки, Канади, країн Європейського Союзу, які повірили в успіх Національної поліції, і разом з нами започаткували ці реформи. "І сьогодні вони пишаються, що вони є співавторами наших надзвичайно важливих реформ", - підсумував він.

Залиште свій коментар