Небайдужість українців: погорільцям із Харківської області масово везуть їжу й одяг

Людям не зможуть виділити кошти від держави, поки не будуть відновлені згорілі документи

Поки рятувальники продовжують боротись із вогнем у Дворічанському районі, українці взялися допомогти селянам, які втратили у вогні все своє майно.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

У вогні було з пів тисячі гектарів хвойного лісу, полум’я рятувальники зупинили, хоча сильний вітер не дає остаточно втихомирити стихію. Та загрози населенню немає.

Там часом у селі Гороб'ївка, яке найбільше постраждало від вогню, щонайменше тридцятеро людей залишились без даху над головою.

Вогонь зрівняв із землею 22 хати. У них згоріло геть усе – особисті речі господарів, обійстя, у вогні загинула худоба. Цим селянам влада обіцяє дати по триста тисяч гривень, але зараз проблема в іншому — через пожежу люди втратили всі документи, які потрібні для відшкодування. Їх спершу відновлюватимуть, а потім погорільці зможуть отримати гроші. "Ми кожен двір об’їжджаємо, пишемо акти. Ми ж не знаємо, що всередині згоріло. Зі слів жителів, там і холодильники, і телевізори...", - каже місцевий сільський голова Микола Тритяк.

"В мене взагалі хата згоріла з документами, з усім. Діти залишились у футболках і шортах, більше нічого не зосталось", — каже одна із постраждалих.

До місцевого будинку культури небайдужі українці почали зносити все необхідне для тих, хто втратив житло: це харчі та вода, одяг і посуд. Все це сюди везуть і підприємці, і звичайні люди. "Речі, продукти харчування, крупи, олія, вода. В основному – речі та посуд. Це ми завантажили, а там ще несуть і несуть. Це ж стихійне лихо, завтра у нас може бути, ну як не підтримати?!", - каже директор місцевого ринку Юрій Реуцький.

Відео Рятувальники продовжують боротися з вогнем поблизу Харкова

У Дворічанському районі Харківської області третю добу гасять масштабну пожежу. Там у вогні було з півтисячі гектарів хвойного лісу. Полум’я рятувальники зупинили, але сильний вітер не дає повністю приборкати стихію. Що відбувається нині на місці пожежі - дивіться далі у сюжеті.    

Рятувальники продовжують боротися з вогнем поблизу Харкова

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів