"Небесний щит" та "Світла лавина". Українські військові візьмуть участь у 10 міжнародних навчаннях

Навчання відбудуться в Україні та за кордоном.

У 2016 році за участі Збройних сил України буде проведено 10 багатонаціональних навчань.

Про це на брифінгу заявив речник Міністерства оборони України підполковник Олексій Чернобай, повідомляє "Укрінформ".

Так, зараз навички відпрацьовують військовослужбовці Повітряних сил ЗСУ у навчаннях "Небесний щит-2016", головною метою яких є ефективне планування відбиття противника та нанесення ударів у відповідь.

За його словами, до кінця цього року підрозділи Збройних сил України візьмуть участь ще у трьох багатонаціональних навчаннях на території України та за її межами.

Вже у другій половині вересня в Румунії відбудеться багатонаціональне командно-штабне навчання із залученням військ "Світла лавина". А в жовтні військові механізованих та аеромобільних підрозділів ЗСУ поїдуть до Боснії і Герцеговині.

В кінці листопада на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені Сагайдачного відбудеться багатонаціональне командно-штабне навчання із залученням військ "Кленова Арка".

Військові навчання "Сі Бриз": як оснащений американський есмінець та що в ньому всередині

Ренесанс української армії: на що перетворилися ЗСУ за два роки війни

Десятки тисяч загиблих, два котла, два аеропорти, анексія Криму – такий підсумок двох років антитерористичної операції. На початок 2014 року під час окупації Криму українська армія була не чим іншим, як невеликим загоном фанатичних людей. Лише за 2014 рік ЗСУ збільшили вдвічі кількість особистого складу, а бюджет складав рекордні для України 20 мільярдів гривень. "Секретні матеріали" згадали, як українська армія, котра єдина в Європі зуміла протистояти Росії, відродилася із пилюки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: