Небезпечна дата. Чому езотерики не радять одружуватися 07.07.17 та як врятувати шлюб

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сімка – дволика, приречена на самотність, вічні пошуки та відстороненість, вважає провідний езотерик країни.

Сьогодні в Україні справжній весільний бум. У день "щасливої сімки" лише в Києві побереться 400 пар молодят, а в Дніпрі – аж 421. Такого ажіотажу в РАЦСах не пам'ятають від початку тисячоліття.

Утім журналісти "Сніданку з 1+1" дізналися, що сьогоднішня дата не те, що не принесе щастя, а навіть навпаки – є однією з найнебезпечніших для одруження.

Провідний езотерик країни Сімона Бородіна поспішати закоханим категорично не радить. Вона застерігає, що число 7 є дуже небезпечним для стосунків. Сімка – дволика, приречена на самотність, вічні пошуки та відстороненість.

"Саме цифра 7 зіграє з молодими злий жарт, бо одразу після одруження вони почнуть відчувати порожнечу один з одним, а значить - шукати шось інше на стороні", - каже езотерик.

Утім щоб врятувати шлюб, укладений 7-го числа, потрібно знайти камінець гірського кришталю, вважає Бородіна. Він забере на себе всю негативну енергетику. Квіти для нареченої у цю дату потрібно обирати лише екзотичні. Якщо ж будуть традиційні, то пара приречена на крах. Крім того, потрібно мати яскравий елемент на білій сукні, а нареченому до кишені слід покласти кольорову хустинку.

Потрібно зважати також на парфуми. Що більший шлейф і виразніший запах, тим менше на вас впливатимуть люди.

До речі, в Україні у наймагічніший день тисячоліття 07.07.07 розписалось 317 пар, і за 10 років лише 40 із них розлучилось. Тому, одружуйтесь, бо ж справжньому коханню все під силу.

Нагадаємо, 30 червня, німецький парламент легалізував одностатеві шлюби. Відповідний закон президент підпише, ймовірно, після 7 липня. 

Відео День "Щасливої сімки": що приховує містична дата

Залиште свій коментар

Вибір редакції