Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Небезпечне селфі: на Миколаївщині підліток зірвався з електровежі та дивом вцілів

На вежі хлопець хотів зробити селфі.

На Миколаївщині 16-річний хлопець зірвався з 30-метрової електровежі. Разом із товаришем поліз нагору, щоби зробити селфі, йдеться у ТСН.19:30.

На висоті 30-ти метрів підлітка вразило струмом, він полетів додолу. Його тіло зачепилося за металеву конструкцію опори і повисло в повітрі. Рятувальників викликав товариш підлітка. Він сам не постраждав, і почав спускатися вниз.

Відео Травматичне селфі: на Миколаївщині 16-річний хлопець зірвався з електровежі

Разом з товаришем поліз нагору, аби зробити екстремальну світлину. На висоті 30 метрів підлітка уразило струмом, він полетів униз. Лише дивом його тіло зачепилось за металеву конструкцію опори і повисло у повітрі. Рятувальників викликав товариш підлітка - він сам не постраждав, і почав спускатись униз.  

Травматичне селфі: на Миколаївщині 16-річний хлопець зірвався з електровежі

Щоби безпечно зняти і його, і хлопця, що висів на опорі, довелося знеструмлювати вежу.

"Старшого уразило електричним струмом. він з найвищої платформи впав на другу і зачепився ногою за металевий каркас. Другий спустився до нього і весь час був поруч", - розповіла речник ГУ ДСНС в Миколаївській області Уляна Пацюк.

Потерпілого підлітка доправили в лікарню: у нього тяжкі опіки обох ніг. "Стан дитини трактується як стабільно важкий. Дитина отримала дуже тяжкі опіки", - каже речник Управління охорони здоровя в Миколаївській області Юрій Багрянцев.

На родину поліція відкрила кримінальне провадження за неналежне виконання батьківських обов'язків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції