Небезпечні нічні заморозки та до +22 градусів вдень: погода на вівторок

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Небезпечні нічні заморозки та до +22 градусів вдень: погода на вівторок

Фото: Unsplash

Тримається пожежна небезпека.

У вівторок, 24 вересня, в Україні буде мінлива хмарність. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Без опадів. Вітер переважно східний, 5-10 м/с. У північних, східних та Рівненській областях вночі заморозки в повітрі 0-3°, вдень 9-14° тепла; на решті території температура вночі 4-9° тепла (на Полтавщині та Черкащині заморозки на поверхні ґрунту 0-4°), вдень 14-19° тепла, на Закарпатті, подекуди Прикарпатті та в південній частині 20-22°.

Фото: Укргідрометцентр

У Київській області буде мінлива хмарність. Без опадів. Вітер східний, 5-10 м/с. Вночі заморозки в повітрі 0-2°, температура вдень 9-14° тепла.  У столиці без опадів. Вітер східний, 5-10 м/с. Вночі заморозки в повітрі 0-2°, температура вдень 12-14° тепла.

Синоптики попереджають, що у Київській області вночі 24 вересня заморозки в повітрі 0-2° (сильні заморозки, II рівень небезпечності, помаранчевий). 24-27 вересня по області утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Гідрометцентр зазначає, що вночі 24 вересня у північних, східних та Рівненській областях заморозки в повітрі 0-3° (сильні заморозки, ІІ рівень небезпечності, помаранчевий), на Полтавщині й Черкащині заморозки на поверхні ґрунту 0-4°, (І рівень небезпечності, жовтий).

Вночі 25 вересня у Чернігівській, Сумській, Полтавській, Харківській та Луганській областях заморозки у повітрі 0-3° (сильні заморозки, ІІ рівень небезпечності, помаранчевий), у Житомирській, Київській, Донецькій областях заморозки на ґрунті 0-5° (І рівень небезпечності, жовтий). 24-27 вересня в Україні, крім Волинської та Чернівецької областей, утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що цього тижня почався дощовий період, але надзвичайний рівень пожежної небезпеки утримується. Так само, як і нічні заморозки на ґрунті у Північних і Східних областях.

Попри холодну погоду, кияни взяли участь у акції на велосипедах

Попри холодну погоду, кияни взяли участь у акції на велосипедах

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація