Небезпеки погодних гойдалок: українцям розповіли, як уберегти себе при коливаннях температури і тиску

Ближчими днями метеозалежним людям доведеться несолодко.

Перапади темпуратур і тиску влітку віщують проблеми зі здоров'ям для метеозалежних людей. Синоптики прогнозуютьу найближчі дні до 32 градусів тепла з дощами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Журналісти вирішили зібрати поради та народні методи для тих, чиє самопочуття залежить від погодних гойдалок. Найперше – це гіпертоніки, котрі мають постійно слідкувати за тиском. Коливання атмосферного тиску та швидкі зміни температур такі люди відчувають особливо гостро. І саме зараз надходить небезпечний період. "Це короткочасне потепління, далі знову короткочасне похолодання на 2-3 дні, і знову вертаємось в 30-градусну спеку", - попереджає синоптик Олена Палагнюк.

ВідеоПогодня гойдалка: ТСН зібрала поради для метеозалежних

Травник Лідія Касіянова радить вирівнювати тиск суницею, полуницею та хмілем. Уже 20 років вона лікує лише за допомогою дарів природи – і пацієнтів у неї не бракує. "Є такі вже постійні, що погода міняється – дивлюся на ворота, ось вони вже прийдуть", - зізнається жінка. Цілющі трави вона радить купувати в аптеці. "Більш надійно. Дуже мало чесних травників", - зізнається вона.

Загальні ж поради в усіх медиків однакові: у випадку, якщо ви відчуваєте, що у вас скаче тиск – не соромьтесь зайти до найближчої аптеки та попросити його виміряти. "Якщо комусь треба, то так, ми міряємо. Якщо підвищений, просять чимось допомогти. Інколи треба викликати швидку", - зізнається фармацевт Тетяна Середа. Для того, щоб знизити перепади тиску та пов'язані з цим ризики, лікарі радять пити більше звичайної води і обмежити вживання солі.

Перепади тиску спричиняють серцево-судинні хвороби. Інфаркти та інсульти – на першому місці серед причин смерті, і не лише пенсіонерів – в зоні ризику навіть молодь. "Можуть відреагувати головним болем вираженим. На жаль, теж треба розуміти, що таблеток від метео залежності не існує. Це все вирішується тільки на прийомі в лікаря", - каже терапевт і кардіолог Ірина Левада.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар