Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нецензурно лаявся та погрожував. В аеропорту "Бориспіль" затримали агресивного пасажира

Охоронці кордону були вимушені затримати громадянина та притягнути до адмінвідповідальності.

У Міжнародному аеропорту "Бориспіль" стався інцидент із пасажиром-уродженцем Івано-Франківська, який прилетів зі столиці Ірландії Дубліна.

"Після посадки рейсу наш співвітчизник разом з усіма громадянами попрямував до лінії паспортного контролю. Чекаючи на оформлення, він почав чіплятися до інших пасажирів та порушувати громадський порядок. Прикордонники відділу "Бориспіль" відвели чоловіка з лінії контролю, щоб заспокоїти та з'ясувати, чим спровокована його агресивна поведінка. Однак, перебуваючи у режимній зоні, він продовжував нецензурно лаятися та почав погрожувати військовослужбовцям. Після невдалих спроб його втихомирити, охоронці кордону були вимушені затримати громадянина та притягнути до адміністративної відповідальності", - повідомили у Державній прикордонній службі.

У Держприкордонслужбі нагадали, що тиждень тому в одному з терміналів аеропорту "Бориспіль" охоронці кордону затримали чоловіка, який лаявся, плювався і поривався битися через те, що мав заборону на виїзд за межі України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції