Неефективність і порушення строків: справу "діамантових прокурорів" знову передали до іншого суду

Неефективність і порушення строків: справу "діамантових прокурорів" знову передали до іншого суду

Обвинувальний акт стосовно колишніх посадовців прокуратури був направлений до суду в січні 2016 року.

Кримінальне провадження щодо колишніх працівників прокуратури Олександра Корнійця та Володимира Шапакіна, так званих "діамантових прокурорів", яке розглядалося Голосіївським райсудом міста Києва, буде направлене до Оболонського районного суду.

Як повідомляє Офіс генерального прокурора, 18 лютого таке рішення ухвалив Київський апеляційний суд, який розглянув відповідне клопотання прокуратури.

"Так, вказане кримінальне провадження (так звану справу "діамантових прокурорів"), яке розглядалося Голосіївським райсудом міста Києва, найближчим часом буде направлене до Оболонського районного суду міста Києва через неефективність його судового розгляду і порушення розумних строків", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, від 2015-го року "діамантовим прокурорам" Олександру Корнійцю та Володимиру Шапакіну закидають хабарництво та корупційну змову. Під час обшуку у них вилучили півмільйона доларів та діамантів на півмільйона гривень

Печерський райсуд заарештував Корнійця і Шапакіна на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 3,2 млн грн. Шапакін вніс необхідну суму застави і був відпущений з СІЗО. Згодом Апеляційний суд Києва збільшив йому заставу до 6,4 млн грн, але він також її сплатив. Корнієць вийшов з СІЗО 31 липня після внесення застави в сумі 3,2 млн грн.

У справі налічується 23 томи документів. Голосіївський районний суд Києва почав розгляд справи по суті 21 березня 2016 року.

30 вересня 2019 року Голосіївський суд задовольнив клопотання Генпрокуратури та ухвалив рішення передати справу до Вищого антикорупційного суду

Відео Криваве золото і "діамантові прокурори": ТСН.Тиждень дослідив версії убивства ювеліра Кисельова

Сотні кілограмів золота, срібла, колекційні монети, ікони та діаманти - загалом скарбів на понад півтонни, як ціла вантажівка, і все це зникло. Разом із господарем. Рівно два місяці тому у власній іномарці застрелили ювеліра. Начебто вбивця і прийшов до бізнесмена дізнатись, де той ховає коштовності. Утім, тут починається справжній детектив чи радше трилер, бо мертвий власник ювелірного заводу обриває ниточку до однієї з найганебніших історій правоохоронної системи України з умовною назвою "діамантові прокурори".    

Криваве золото і "діамантові прокурори": ТСН.Тиждень дослідив версії убивства ювеліра Кисельова

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів