Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нефьодов анонсував масові звільнення "найодіозніших" працівників митниці

Із запуском Держмитслужби зростуть і зарплати її працівників.

У рамках оновлення Державної митної служби України понад півтисячі "одіозних" митників не переведуть з Державної фіскальної служби до нової структури. Їх буде звільнено з роботи. Тим часом, конкурси на посади до оновленої митниці розпочинаються від кінця грудня.

Про це заявив голова відомства Максим Нефьодов в ефірі "Українського радіо".

"Зараз із вже офіційним запуском нової Держмитслужби понад 500 найбільш одіозних співробітників митниці не будуть переведені в нову структуру та будуть звільнені... Це означає, що в дуже багатьох регіонах нам вдасться прямо зараз обезголовити схеми", - сказав Нефьодов.

За його словами,  без якісного оновлення складу відомства корупція на митницях буде продовжуватися. 

"Скорочення структур звичайно дасть певну економію на витратах. Звичайно, вона допоможе скоординувати і централізувати певні процеси. Але, що не менш важливо, це просто ще й технічне, тактичне рішення аби оновити керівний склад. Тому що я абсолютно не вірю людям, які 20 років створювали ту систему, яка очевидно не задовольняє ні нас як платників податків, ні політиків", - зауважив він.

Очільник відомства додав, що наприкінці грудня стартують конкурси на посади до нової митної служби. Окрім того, Нефьодов зауважив, що від 2020 року починається програма, за якою у митників зростуть зарплати. 

"Із 26 митниць створено 16 структур і від початку грудня вони мають запрацювати. Так, я очікую, що вже цього року Кабінет Міністрів ухвалить офіційне рішення про старт роботи нової Держмитслужби. І за тиждень я стану власне не номінальним, а реальним керівником митниці", - наголосив Нефьодов.

Нагадаємо, 6 листопада, в Україні зареєстрували нову Буковинську митницю Державної митної служби. 

Зазначимо, що 24 жовтня Максим Нефьодов заявив, що процес створення регіональної структури новоствореної ДМС запущено. Зокрема, вже затверджено типові структури підрозділів, підписані положення про митниці та обрано 16 в.о. керівників, які отримають статус юридичних осіб, отримано також погодження Кабміну. 

Нагадаємо, 5 липня Кабінет міністрів України призначив Максима Нефьодова головою Державної митної служби. 16 липня в Україні офіційно зареєстрували митну службу. Її керівник Максим Нефьодов розповів, що буде далі.

Він також згодом розповів про старт ІТ-аудиту основних систем "Нової митниці". Упродовж трьох місяців відомство має скласти план цифрової трансформації органу.

Минулого тижня Нефьодов анонсував створення онлайн-сервісу для скарг на діяльність митниці. Такий електронний сервіс створять для перевірки вартості вживаних автомобілів.

Відео Зеленський наказав звільнити митників, підозрюваних у неналежній боротьбі з контрабандою

На Закарпаття президент приїхав представити нового очільника області. І водночас візит перетворився на генеральне прибирання в митній службі країни. Все почалося з огляду Ужгородського митного поста, який мав стати високотехнологічним прикладом контролю вантажів.  

Зеленський наказав звільнити митників, підозрюваних у неналежній боротьбі з контрабандою

Залиште свій коментар

Вибір редакції