Нефьодов розповів, коли в Україні запрацює оновлена митниця

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава нової митної служби сказав, що він поки єдиний працівник новоствореного органу.

Голова Державної митної служби Максим Нефьодов розповів, що нова митниця в Україні буде створена до кінця вересня, а її співробітники пройдуть відповідну підготовку.

Про це у вівторок, 30 липня, пише Укрінформ.

"У новій митниці я поки єдиний співробітник. І нова митниця буде створена десь до кінця вересня", - сказав Нефьодов.

За його словами, для майбутніх працівників нової митниці буде розроблений певний курс адаптації, свого роду "курс молодого бійця", щоб підготувати їх до цієї роботи.

Видання зазначає, що наразі Нефьодов бере участь в навчальній програмі, що організована "Слугою народу" спільно з Київською школою економіки для новообраних народних депутатів у Трускавці. Своє перебування там він пояснив тим, що це дуже важливо для народних обранців.

"Якщо депутати будуть працювати ефективніше, краще буде не тільки всій країні і платникам податків, але і мені реформу митниці буде проводити значно легше", - сказав глава Держмитслужби.

Нагадаємо, 5 липня Кабінет міністрів України призначив Максима Нефьодова головою Державної митної служби. Напередодні комісія з питань вищого корпусу державної служби й ухвалила рішення рекомендувати Кабінету міністрів призначити на посаду керівника Митної служби України першого заступника міністра економічного розвитку Максима Нефьодова. Пізніше він розповів, що Державна митна служба України повинна запрацювати через 2,5 місяця

Залиште свій коментар

Вибір редакції