Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Повінь на Прикарпатті: у Верховинському районі залишаються заблокованими 12 населених пунктів

Повінь на Прикарпатті: у Верховинському районі залишаються заблокованими 12 населених пунктів

Окрім заблокованих місцевих також не можуть звідти вибратися і туристи.

Івано-Франківщиною досі ускладнений рух. Багато доріг було підмито, зруйнованізсу мости. Наразі намагаються відновити шляхи. У Верховинському районі через пошкоджену інфраструктуру 12 населених пунктів досі залишаються заблокованими. Це кілька тисяч людей, до яких не можна дістатися будь-яким транспортом.

Дороги заблоковані через зсув ґрунту. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наразі працює техніка, яка розчищає зсуви, аби люди могли добратися додому. Зараз у продуктові магазини вони ходять по кілька кілометрів кілька годин. Туди не може доїхати жодна рятувальна техніка.  Не може доїхати і швидка допомога. Саме звідти днями гелікоптером евакуйовували вагітну жінку. Також місцеві розповіли, що жінці було погано, довелося з температурою йти кілька годин в інше село до лікаря.

Окрім заблокованих місцевих також не можуть звідти вибратися і туристи, яких чимало, бо це популярний туристичний маршрут. Люди ще до початку повені заїхали на власних авто.

Місцева влада сподівається, що за кілька днів дорогу зможуть розчистити. Але насправді оцінити ситуацію до кінця не можуть.

Загалом на Івано-Франківщині чимало ділянок, де ускладнено рух дорогами і трасами через те, що їх підмило водою. Утворюються кілометрові черги. Комунальні служби відгороджували бетонними блоками небезпечні ділянки. Вода так підмила дорогу, що асфальт фактично висить в повітрі, а під ним немає землі. Таких ділянок багато, де рух можливий тільки однією смугою.

Відео Велика вода: на Прикарпатті та Буковині - нові загрози підтоплення

На Прикарпатті у Верховинському районі 12 сіл досі залишаються заблокованими. Знімальна група ТСН намагалася до них дістатися, але дороги  перекриті через зсуви ґрунту. А на Буковині нова загроза підтоплення. Там екстрено укріплюють греблю, яка стримує ріку Черемош. Гребля під загрозою руйнування, і, якщо вона таки обвалиться, у низині затопить одразу кілька сіл.  

Велика вода: на Прикарпатті та Буковині - нові загрози підтоплення

Залиште свій коментар

Вибір редакції