Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Негода прокотилася Україною: повалені дерева травмували людей та трощили автівки

Негода прокотилася Україною: повалені дерева травмували людей та трощили автівки

Усіх постраждалих людей довелося шпиталізувати до лікарень.

В Україні 16 червня потужні зливи та буревії наробили лиха у Дніпропетровській, Хмельницькій, Черкаській, Запорізьській та Закарпатській областях.

Як повідомили в ТСН.Ранок, у цих регіонах вітер звалив понад три десятки дерев, розтрощив 11 автівок, затопив садиби й цілі вулиці. Від вчорашньої негоди в країні постраждали четверо людей: усі були травмовані поламаними вітром деревами. 

У Державній службі з надзвичайних ситуацій зазначили, що негода повалила 34 дерева, пошкодила 6 автомобілів, підтопила частково 4 вулиці протяжністю 4,1 км,  7 подвір'їв та 2 підвала.

"16 червня на території 5 областей, а саме: Дніпропетровської, Хмельницької, Запорізької, Закарпатської та Черкаської областей внаслідок негоди сталося падіння 34 дерев, постраждало 4 особи (які госпіталізовані до лікарні), пошкоджено 6 автомобілів, підтоплено частково 4 вулиці протяжністю 4,1 км,  7 подвір'їв та 2 підвала. Підрозділами ДСНС повалені дерева розпилено та прибрано, відкачано 485 кубічних метрів води та відбуксировано 11 автомобілів. Від ДСНС залучалося
106 осіб особового складу та 37 одиниць техніки", - повідомили у ДСНС.

Нагадаємо, 16 червня дерево травмувало 33-річну жінку в Кам'янському Дніпропетровської області. Із переламами вона потрапила до лікарні. 

Відео Негода в Україні: четверо людей постраждали внаслідок падіння дерев

Четверо людей постраждали від негоди в Україні. Всі вони були травмовані поламаними вітром деревами. У статистику рятувальників увійшли лише ті, кого довелося ушпиталити. Потужні зливи й буревії заскочили Дніпропетровщину, Хмельниччину, Черкащину, Запоріжжя та Закарпаття.  

Негода в Україні: четверо людей постраждали внаслідок падіння дерев

Залиште свій коментар

Вибір редакції