Негода у Кам'янці-Подільському: буревій повалив дерева та понівечів дах вежі музею

Негода у Кам'янці-Подільському: буревій повалив дерева та понівечів дах вежі музею

У місті на кількох вулицях відсутнє електропостачання через порвані електродроти.

У Кам'янці-Подільському Хмельницької області вирував буревій. Він потрощив дахи будівель та повалив дерева.

Про це повідомляють у телеграм-каналі Кам'янець PLUS.

Учора, 5 серпня, близько 21:00 у Кам’янці-Подільському розгулялася негода. Потужний вітер, сягаючи подекуди більше 20 метрів за секунду, та злива валили дерева та електроопори, зривали дахи з будівель.

Після стихії оперативні служби міста заходилися ліквідовувати наслідки негоди. Задля безпеки жителів та пацівників кілька вулиць знеструмили.

Шквальний вітер зірвав і потрощив дах башти місцевого музею. Вночі працівники закладу виносили експонати, щоб їх не зіпсувала злива.

"Дерев’яні конструкції накриття віднесли більше ніж на 25 метрів і кинуло на дах пристінного корпусу пошкодивши і його дах. Вночі працівники фондів музею, сектору старий замок та інших відділів евакуювали експонати, щоб уберегти їх від замокання", – написав у соцмережі директор Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Олександр Заремба.

Нагадаємо, що понад 300 населених пунктів наразі знеструмлені через негоду по всій Україні. Найбільше від потужних дощів та шквального вітру потерпають у центрі та на заході країни. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація