Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Некомплект - 20 тисяч осіб. Князєв пояснив, чому молоді правоохоронці йдуть із поліції

У людей зникає романтичний ореол, коли вони виходять на рутинну роботу на вулиці.

Національній поліції України не вистачає кожного шостого співробітника.

Про це заявив очільник Нацполіції Сергій Князєв в інтерв'ю "Фокус".

"Некомплект - 20 тисяч осіб. Нещодавно мені один правозахисник написав: "Чому співробітники працюють понад 8 годин?" Я вкрай шкодував, що вони працюють більше 8 годин, - хвилини три, коли читав цей лист", - розповів він.

За словами Князєва, причиною того, що нові молоді співробітники не витримують і йдуть з поліції, є "природна ситуація, а також якість відбору".

"Під час відбору застосовували найсучасніші методи, але все одно зламалася людина, або після того, як вона попрацювала в поліції, романтичний ореол, навіяний роликами і державним поривом, у неї зник. Молоді люди, 72% яких із вищою освітою, вийшли на рутинну роботу на вулиці, де їх не зустрічають з посмішкою, де їх б'ють по обличчю, де рвуть погони, обривають рукава, дихають перегаром, де хворі на СНІД і туберкульоз, де кричать матом, а ти їм посміхаєшся і говориш: "Вам допомогти? Ви п'яні?", - зазначив він, додавши, що люди не хочуть до 62 років стирчати з гумовим кийком на вулиці.

Водночас глава Нацполіції прокоментував закиди, що "в усьому винні старі менти".

"Є таке старе прислів'я: образився мужик на базар, а базар цього не знав… Так тебе ж кликали! Тобі пропонували - йди, ламай систему! Чи прийдеш на блюдечко з блакитною облямівкою? Такого не буде. Борись. Переживай за країну. Вони що, пішли з поліції і в армію записалися, пішли на фронт?" - обурився Князєв.

Нагадаємо, раніше соціологічна компанія Taylor Nelson Sofres (TNS) на замовлення компанії IREX провела опитування, згідно з яким майже половина українців довіряє Нацполіції та понад 50% - патрульним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції