Некоролівська кров: діти українських політиків навчаються у елітних школах і закордонних коледжах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Приміром, деякі із них не можуть дозволити британські школи, а тому навчались у Будапешті.

Навіть якщо ви не королівської крові, ваші діти можуть навчатися в королівському коледжі та університеті. Якщо ви, звичайно, український чиновник або депутат. Народні обранці хочуть, щоби їхні діти навчалися поруч із принцами та майбутніми королями і можуть легко заплатити 30 тисяч доларів на начання своїх нащадків, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Журналістка ТСН склала рейтинг шкіл та університетів, де навчаються діти політеліти.

Нардеп Сергій Алєксєєв розповів, що його дочка навчається у британській школі і це обходиться у 20 тисяч доларів на рік. Народний депутат Ольга Богомолець каже, що навчання у Великій Британії не могли собі дозволити, тому старша дочка навчалась у Будапешті - за 10 тисяч євро на рік.

Колишні нардепи теж обирають гарне. Роман Насіров та Ірена Кільчицька обирають і Новопечерську школу та Кловський ліцей відповідно.

А дочка Дмитра Добродомова, громадянка Канади навчалася закордоном.

Пройдемося королівськими коледжами: нардеп Борис Розенблат повідомив, що його син навчався у Букінгемському університеті, а у Тарути дочка вчилася у Лондонському економічному коледжі.

Вадим Новинський розповів, що його син навчався в університеті Сент Андрюс, у тому де навчався і принц Уільям за 30 тис фунтів на рік.

Нагадаємо, що раніше діти Порошенка сфотографувались для елітного британського коледжу

ВідеоЕлітна освіта: де навчаються діти українських чиновників

Навіть якщо ви не королівської крові, ваші діти можуть навчатися в королівському коледжі та університеті. Якщо ви, звичайно, український чиновник або депутат. Народні обранці хочуть, щоби їхні діти навчалися поруч із принцами та майбутніми королями. 

Елітна освіта: де навчаються діти українських чиновників

Кореспондент ТСН Дар'я Щаслива

Залиште свій коментар

Вибір редакції