Нектарій і Йохана-Клавдія. Як українці називали дітей 2018 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Визначені найпопулярніші та найнезвичніші імена.

У Міністерстві юстиції України розповіли, як у 2018 році українці називали своїх немовлят. Про це повідомили у прес-службі. 

Різнилися імена залежно від регіону. Так, на Львівщині дівчат часто називали Софія та Анна, а на Харківщині -  Дар’я і Злата.

"Ми підвели і загальну статистику по Україні. У 2018 році хлопчиків найчастіше називали Матвій, Дмитро, Максим, Марко, Олександр, Артем, Андрій, Іван, Владислав. Дівчаток – Злата, Софія, Єва, Кіра, Яна, Марія, Вікторія, Анастасія, Поліна", - сказала заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська.

У Києві найпопулярнішими іменами для хлопчиків стали Макар, Матвій, Марк, Олександр, Тимофій, Ярослав. Натомість для дівчаток - Аріна, Анна, Валерія, Дарина, Єва, Злата, Марія, Мілана, Поліна, Софія, Соломія.

Окрім традиційних імен вибирали молоді батьки і незвичні. До прикладу, дівчат називали Принцеса, Нуне, Авігея, Сумаййа, Аглая, Аіша, Аполінарія, Дельфіна, Йохана-Клавдія, Мадона Лама, Філофтея. Хлопчиків – Сонцемір, Мадяк, Космос, Арон Діонісій, Лучіан, Нектарій.

Також заступник міністра нагадала про послугу видачі свідоцтва про народження дитини просто у пологовому будинку.

 "Зараз батькам не потрібно бігати по установах, стояти в чергах, щоб отримати свідоцтво про народження. Все це можна зробити безпосередньо в пологовому будинку. На сьогоднішній день такою послугою можна скористатися в 468 медичних установах і за 2018 рік 162 тисячі новонароджених отримали свідоцтва про народження саме у пологовому будинку", - підсумувала Садовська.

Як повідомлялося раніше, нещодавно уряд змінив механізм надання бебі-боксів новонародженим малюкам.  Бебі-бокси або пакунки малюка – це одноразова допомога на кожного новонародженого, ухвалена урядом з метою збільшити народжуваність в Україні. Це коробка-колиска, яка міститиме необхідні для малюка речі (пелюшки, підгузки, ковдри тощо).

Видачу бебі-боксів мали розпочати з 1 вересня, але реально видавати українкам пакунки почали лише з середини вересня. Наприкінці літа уряд вніс зміни у відповідну постанову, прописавши, що бебі-бокси видаватимуть не пізніше 30 днів від народження

Відео"Сніданок" перевірив якість бебі-боксів, які мають видавати батькам після виписки з пологового будинку

Обіцяли при виписці з пологового, а дарували через місяць після народження маля. У соцмережах батьки скаржаться на якість бебі-боксів, які отримують від держави протягом місяця після народження дитини. В уряді обіцяють: цю проблему вже вирішують, і з початку листопада подарунки видаватимуть при реєстрації новонародженого. Але батьки скаржаться ще й на самі товари у таких пакунках. Мовляв, не всі вони належної якості. Тож Сніданок вирішив перевірити українські бебі-бокси. Що з цього вийшло - дивіться

"Сніданок" перевірив якість бебі-боксів, які мають видавати батькам після виписки з пологового будинку

Залиште свій коментар

Вибір редакції