Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нелегали під час перетину україно-угорського кордону загубили в річці двох дітей

Тривають пошукові роботи.

Сьогодні, 9 травня, угорські прикордонники повідомили українську сторону, що ними було затримали 10 нелегальних мігрантів, які під час переходу кордону втратили двох дітей на українському боці.

Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян.

«Від угорських прикордонників надійшла інформація про затримання ними поблизу кордону 10 громадян, з їхніх слів, Афганістану - 7 чоловіків та три жінки. Попередньо вони повідомили, що прибули з України та приплили на човні, але під час переходу з човна в річку впали дві дитини. Українські прикордонники одразу організували спільно з угорськими колегами пошукові дії», - зазначив Слободян.

Наразі вислано наряди з перевірки берегової відмілини. МНС угорців спільно з українськими прикордонниками здійснює моніторинг по руслу річки. Поки пошуки дітей результату не дали. Спільна пошукова операція триває. 

«Державна прикордонна служба України звертається до місцевих мешканців прикордонних районів з проханням не сприяти організаторам незаконного бізнесу та не ставати співучасниками трагічних подій», - додає помічник голови Держприкордонслужби .

Залиште свій коментар

Вибір редакції