Президент похизувався першими результатами боротьби з нелегальними АЗС та дав нові доручення правоохоронцям

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент вважає, що це непоганий початок.

В Україні станом на початок лютого правоохоронці закрили 800 нелегальних АЗС. Найближчим часом правоохоронці мають також розв'язати проблему нелегальних заводів, що переробляють нафту, оскільки підприємства повинні працювати офіційно та сплачувати податки.

Про це 5 лютого заявив президент Володимир Зеленський під час наради з представниками компаній – учасниць паливного ринку та автозаправних станцій. 

"Закрили близько 800 незаконних заправок. Це непоганий початок", - сказав глава держави.

При цьому Зеленський наголосив на важливості вирішення проблеми нелегальних нафтопереробних заводів (НПЗ). І закликав правоохоронні органи звернути увагу на їхню роботу. Окремо, глава держави запропонував надати можливість власникам нелегальних НПЗ узаконити свій бізнес.

 "Останні приклади, які я бачив, це нелегальні НПЗ в Рівному і Кривому Розі. Тому я хотів би попросити правоохоронців, щоб вони звернули увагу на всі незаконні НПЗ", - наголосив очільник держави.

Зеленський, крім того, подякував учасникам ринку за те, що вони знизили реальні ціни на пальне на АЗС. "Мені здається, що люди це дуже правильно сприйняли і вдячні. Справді, є зниження цін. Середня ціна на бензин А-95 в Україні становить 1,06 долара (за 1 літр. – ред.)", - висловився Зеленський.

За словами голови Служби безпеки України Івана Баканова, структура веде роботу по десяти незаконним НПЗ. Він зазначив, що значна їх частина формально працює згідно із законом, оскільки оформляють документи на виробництво сумішей, а не бензину або ДТ, і таким чином ухиляються від сплати акцизного збору.

Як повідомлялося раніше, від початку 2020 року Служба безпеки виявила і закрила у 9 областях 409 нелегальних заправок. Найбільше нелегальних заправних станцій виявлено у столичному регіоні - 285.

Залиште свій коментар

Вибір редакції