Нелегальні мігранти "атакують" Україну

Прикордонники фіксують збільшення нелегалів, які намагаються з України потрапити до ЄС. Серед них є навіть біженці з Сомалі.

На Закарпатті з початку року затримали понад сотню порушників кордону: через Україну нелегальні мігранти намагаються потрапити до країн Євросоюзу. Вони витрачають тисячі доларів, долають сніг та холоднечу, але багатьом все ж таки так і не вдається перейти кордон.

Лише на ділянці Мукачівського прикордонного загону цьогоріч вже затримано майже вдвічі більше нелегалів, ніж минулого січня. Не без допомоги сучасної техніки, стверджують прикордонники.

Так, за допомогою мобільного тепловізійного комплексу, зловили нелегалів з Сомалі. "Нас запевняли, що ми легко перетнемо угорський кордон, але не вийшло. Ми марно витратили тисячі доларів. Спочатку була Москва, по тому прилетіли до Києва. Сюди ж дісталися на машинах. Тепер нас депортують", - розповів сомалієць Нор Ахмад Калі.

Камера прикордонників фіксує сорок кілометрів кордону. Автомобілі система розпізнає за 15 км, людину помічає за 10 км, а розпізнає за 7. А щоб нелегали не втекли, прикордонники використовують квадроцикли та снігоходи. Велику допомогу у вистежуванні нелегалів надають і службові собаки.

Нагадаємо, минулого року на заході України за незаконний перетин кордону було затримано майже 2,5 тисяч людей.

Читайте також:

В Італії нелегали підняли бунт
Українські моряки зустрінуть Новий рік з піратами
З Криму виїжджають гастарбайтери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: