Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нема кому мені допомогти": горе-матір назвала причину продажу немовляти з пологового будинку на Черкащині

Жінка пояснила, що хотіла подбати про старших дітей.

На Черкащині породілля намагалася продати власне немовля за 5 тисяч доларів. 29-річну горе-матір правоохоронці затримали просто на порозі пологового будинку в момент передачі грошей за дитину, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поліцейські кажуть, що інформацію про підготовку злочину отримали з власних джерел. Зараз маля передали на обстеження медикам та працівникам соціальних служб, а з жінкою працюють слідчі. "В лютому надійшла інформація, що жінка підшукує громадян, які бажають придбати її власну дитину. Жінці загрожує позбавлення волі від 8 до 15 років", - розповів заступник керівника департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції Ігор Малахов.

Породілля вже виховує двох дітей, котрим 6 і 8 років. Немовля ж, за її словами, вирішила продати, щоби поліпшити матеріальне становище. "Я сама, мама, бабушка допомагають. Більше нема, кому мені допомогти. Я пішла на цей крок, шоб дітей трохи на ноги поставити", - каже підозрювана.

ВідеоНа Черкащині породілля намагалася продати власне немовля за 5 тисяч доларів

29-річну горе-матір правоохоронці затримали просто на порозі пологового будинку в момент передачі грошей за дитину. Зараз маля передано на обстеження медикам та працівникам соціальних служб. Із жінкою працюють слідчі. Породілля вже виховує двох дітей. Немовля вирішила продати, щоби покращити матеріальне становище. 

На Черкащині породілля намагалася продати власне немовля за 5 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Вибір редакції