Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Немає часу вибирати, довіряти Путіну чи ні": Зеленський розповів про свої переговори з Кремлем

"Немає часу вибирати, довіряти Путіну чи ні": Зеленський розповів про свої переговори з Кремлем

За словами Зеленського, переговори з Путіним "складні і заплутані".

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не має часу вибирати, довіряти, чи ні президенту РФ Володимиру Путіну на переговорах. Зокрема йдеться про перемовини стосовно звільнення українських полонених.

Про це Зеленський розповів у Skype-інтерв'ю виданню The Globe and Mail, йдеться на сайті глави держави. 

"Скажу вам відверто, у мене немає часу на те, щоб вірити чи не вірити Володимиру Путіну. Я просто повинен робити свою роботу, як я вважаю правильно, щоб досягти результату. Ми за цей час повернули понад 130 людей з полону", - сказав Зеленський.

За його словами, хоч це невелика перемога, але вона обов'язково приведе до великої – повернення всіх українців та всіх земель, захоплених Росією. Крім цього, гарант поділився, що перемовини з Путіним - це найскладніше для нього питання. І назвав їх "складною і заплутаною" роботою.

"Наші люди залишаються (в неволі. – ред.) на території Російської Федерації, є кримчани, які також перебувають за ґратами. Про їхнє звільнення ми також говоримо з Російською Федерацією і зробимо все, щоб повернути їх додому", - сказав гарант.

Окремо Зеленський пригадав про важливість відкриття КПВВ між підконтрольною (Україні – ред.) та окупованою територією для гуманітарної допомоги українцям, які живуть на тій чи іншій території.

Нагадаємо, в інтерв'ю канадському виданню Зеленський також прокоментував справи п'ятого президента Петра Порошенка. На його думку, Порошенко використовує справи проти себе, аби зібрати рейтинги перед місцевими виборами. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції